Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanziót keresek Budapest...

Kutyapanziót keresek Budapest környékén?

Figyelt kérdés
Keresünk egy nagytestű kutyának kutyapanziót, csak lakásban vagy házban tartással! Eddig ez tűnt a legszimpatikusabbnak: [link] Légyszí, ha tudtok Budapest környékén megbízható panziót, osszátok meg velünk! A kutyus még soha nem volt ilyen helyen.
2010. máj. 22. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy kutyapanziót keresel?:D
2010. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én személyesen ismerem a belinkelt panzió tulaját és a panziót is.

Inkább ne...

2010. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen azt keresek. 2. Kifejtenéd bővebben?
2010. máj. 22. 19:16
 4/17 A kérdező kommentje:
És ez? [link]
2010. máj. 22. 19:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez a kippy jó,legalábbis sztem...
2010. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a csaj a szemem láttára vert meg panziós kutyát, nem is egyszer. "Csak" ennyi. És nem csak egy nevelési célzatú tasli, hanem nevelési célzatú verés. Mindezt úgy, hogy a gazdi se nem kérte, se nem fizetett a "képzésért". Valamint, bár ez nem téged kell hogy zavarjon, egy 3 szobás óbudai panellakás sokadik emeletén működik a panzió, megesik, hogy egyszerre 8 kutya is van nála.
2010. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég volt, az, amit Óbudán láttam, meggyőződtem arról egy életre, hogy soha nem fogom a kutyámat panzióba adni. Inkább úgy szervezem az életem, hogy lemondok nyaralásról, bármiről, de bevallom, azok után én egyik panzióban sem bízom meg. :(
2010. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, ha tudtok még linkeljetek légyszí! Eddig a kippy panzió tetszik a legjobban, de persze előtte elmegyünk megnézni.
2010. máj. 23. 09:43
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi a Népligetbe,a Strázsa Panzióba járunk.

Van lehetőség házban csoportban,egyedi szobában,lakásban való panzióra is.

Ismerem a személyzetet,jók,lelkiismeretesek.

2010. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Őket énis ismerem, de nem tetszenek a "képzési" módszereik, nem bíznám rájuk a kutyámat.
2010. máj. 26. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!