Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava örökbefogadás?

Csivava örökbefogadás?

Figyelt kérdés
Szeretnék örökbe fogadni egy csivavát, inkább megmentek egyet minthogy vegyek. Egy facebook oldalt már találtam ahol csivavákat lehet örökbe fogadni, de nem találtam meg az ,,igazit". Tudnátok nekem linkelni ilyen oldalakat? Nem baj, ha 3 lábú vagy 1 szemű kutyusok vannak, viszont 3 éves kor alatti kant szeretnék. Csak ennyi kikötésem van. Köszönöm előre is :)

2017. júl. 26. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Fajtamentésnél érdeklődj.

És most bocsi, de offolok:

Nem akarlak lebeszélni, mert szép, hogy egy árván akarsz segíteni... de a csivava egy nagyon nehéz eset. Nehéz formálni egy felnőttet. Gondold át kérlek. :)

2017. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem első kutyus lenne, tanítani meg nem nagyon akarom trükkökre vagy ilyenekre. De köszi azért :D
2017. júl. 28. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!