Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik allergia teszt?

Melyik allergia teszt?

Figyelt kérdés

7 Hónapos bobtail kutyáról van szó!

panzi csirkés táp- hasmenés(vízszerű),hányás ezért kizárva,

select gold lazac rizs- el nem múló hasmenés,megint egy rossz kör

brit care bárány rizs-ettől véresre vakarta magát,de kitűnő széklet!

Étel allergia tesztet szeretnék,de polleneset akar csinálni az orvos! szerintetek?


2017. júl. 27. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyers etetést nem próbálod meg vele? Egyébként az allergia tesztek szörnyen pontatlanok, és drágák, szerintem felesleges egyelőre.
2017. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Németjuhász kutyám van, véresre harapja a hátát, de mi a csirkét hagyjuk ki az étrendéből. Más probláma nincs.

Az orvos szteroid injekciót adott neki, kb 2 napig tartott, de semmi... Allergia tesztet mondtak nekem is, de az se több 70% nál, h tutira mondják mi a baja.

Pollenes hatékonyságát nem ismerem, de az összeget sem, h megéri e.

A kaja fajtákat próbáld variálni, több/kevesebb táp-konzerv/tészta/rizs stb. Nekem épp a kevesebb táp több konyhai maradék hatott.

2017. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi annó olyat csináltattunk, amit vérből néznek 100 allergénre amiben van étel, pollen, penészgomba, szúnyog, por, darázs, mindenkutyafsza. És ez alapján készítettek neki oldatokat, amiket meghatározott mennyiségben és időben be kell neki adni injekció formájában. Nekünk bevált. De az oldat az ételallergiára nyilván nem hat, nektek kell kerülni a kritikus ételeket. 92ezer Ft volt összesen.
2017. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!