Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kutyussal kapcsolatos...

Csivava kutyussal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Van egy 8hetes csivim.Az lenne a kérdésem h nálatok hogy alszik?Velem kizárólag úgy hajlandó aludni ha magamhoz veszem és hozzam bújik lehetőleg az az arcom hoz nyakamhoz.csak minden áron a kozelemben.Nagyon édes és aranyos.Ez jelent különösebb dolgot attol lehetek en a falka vezer h az ágyban is megengedem h velem aludjon?kicsit butácska kérdés de kérlek válaszoljatok :)

2017. júl. 28. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem jelent ez hátrányt és gondot. A kutya ebbe szokik bele, nem ettől fog szemtelen és neveletlen lenni. Az általános szabályokat tartsátok be, mint behívás, letiltás, állandó kontroll.

De ha pofátlan lesz, ha elkezd bepróbálkozni, ha lesznek gondok a nevelésében, nyugodtan behozhatod, hogy letiltod az ágyról és egyéb kiváltságokról. Ezek sokat segítenek majd abban, hogy helyre álljanak a fejében a dolgok. És majd ha rendbe jön a kapcsolatotok, újra megengeded neki ezeket a dolgokat.

2017. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ:) Az hogy ennyire bújós ugye azt jelenti hogy nagyon szeret?
2017. júl. 29. 07:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 hetes csivi van. Mindenáron a gazdival akar aludni így én feküdtem le mellé a földre, mert félek, hogy leugrik az ágyról, odapiszkít mert nem tud lemenni vagy párom ráfekszik. Hátha odaszokik..
2017. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Az enyem is nagyon bujos :) szerintem ragaszkodoak.. :)
2017. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bármi kérdésed van akkor írj nyugodtan! :) csivavákkal kapcsolatban
2017. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónapos csivavám nemrég került hozzám de nem hajlandó máshol aludni csakis velem az ágyba :)
2017. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!