Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farmina N&D vagy Platinum táp?

Farmina N&D vagy Platinum táp?

Figyelt kérdés

N&D-ből a tőkehalas tetszik a legjobban összetétel alapján, Platinumból pedig az ibérai sertéses.

Alapvetően a Platinum szimpatikusabb, egyetlen aggályom vele kapcsolatban, hogy nincs felsorolva az összetevők közt glükozamin és kondroitin, míg az N&Dnél igen.


Szerintetek melyik a jobb összetétel alapján?


[link]


[link]



2017. júl. 29. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztek alapjan a Farmina N&D, de ez a kutyadtol is fugg.
2017. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a csirkés Platinummal kezdtünk, jó volt, szívesen ette, de nagyon büdöset pukizott és kakilt tőle a kutya, ráadásul gyakori volt a híg széklet is.


Utána váltottunk N&D-re. A tökös, halasat kapja. A tápszem mérete és a hús miatt is váltottunk. Kisebb szemeket jobban megeszi (nem is értem, hogy a Platinumból miért nincs több tápszem méret), illetve a csirkéstől vakarózott, a többi meg nem ízlett neki.


Szóval a N&D bevált nekünk. Viszont a "zöldre" (a gabonamentes, amit linkeltél) azt mondják, hogy az nagyon erős táp, szóval fosásra lehet számítani.


Próbáld ki őket, végül úgyis a kutya dönt, hogy melyik válik be jobban. Kicsi kiszerelést rendelj belőlük és érdemes 2-3 hónapig az egyikkel etetni, addigra már előjönnek a "tünetek" :)

2017. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. aug. 2. 22:07
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is erre e kettőre szűkült le a kör, de a N&D mellett döntöttem, mert az jobb. A Platinumban is van glükozamin és kondroitin. Az összetevők között a zöldhéjú kagyló jelöli azt. Nekem nem szimpi, hogy náluk nincsenek százalékos arányban megadva az összetevők. Ráadásul burgonya is van a tápban (ha az ibériai sertést nézzük) és az már nem túl korszerű. Arról meg ne is beszéljünk, hogy bélgyulladása lett tőle a kutyának. Ez a táp nagyon könnyen megromlik. A N&D-ből a zöldet ne vedd. A sütőtökös a jó és most jön ki a quinoa-s ami még jobb lesz. Mi majd arra akarunk áttérni. A N&D az egyetlen száraz táp amit a kutyánk örömmel eszik. Szép is tőle, a széklete is kicsi és megfelelő állagú. Ha válogatós a kutyád akkor a sütőtökösből a vaddisznós, az új quinoa-s tápból pedig a szarvasos fog neki ízleni nagyobb valószínűséggel. Szóval én a N&D-re szavazok. :-)
2017. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!