Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya való...

Szerintetek melyik kutya való nekem?

Figyelt kérdés

Nekem eddig volt egy nagy kutyám amit kint tartottam a fajtája : Berni Pásztor :D nagyon szép kutya ...

De most egy benti kutyát szeretnék venni szerintetek milyen fajta legyen?? ( időm van rá , sétálni vinném stb..)

igazából yorkit szeretnék de azt mondják nagyon makacs..... irjatok erre is választ...:P


2010. máj. 23. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt igazából te tudod, melyik illik hozzád.

A múltkor láttam egy yorkiet, a gazdája póráz nélkül sétáltatta, úgy be volt tanítva, hogy csak néztem. Mikor a zebrához értek megállt a fószer, a kutya is. Utána a kutya addig nem indult el, amíg nem mondta neki, hogy gyere.

2010. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 elika ***** válasza:
Ha lakásban akarod tartani, mindenképp kistestű kutyát válassz, mert különben bármennyire is szeretni fogod, azt nem tudod megadni, amire alapból szüksége van egy nagyobb kutyának. A mozgás minden élőlény alapeleme, az igényszint persze változó( testméret, vérmérséklet, stb.)Ha reggel elmész/du. jössz haza, addig egy Yorki csak sinylődne, és bámulná az ajtót...Vegyél kistestűt, az elvan a szobákban is. Sok sikert Nektek!
2010. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeribtem alkalmas lehet neked még az Angol bulldog is. Jön a nyár elmész a haverokhoz, mész bulizni és nem marad időd a kutyát sétáltatni. Az angol bulldog meg egy csöppet lusta kutya:) De nagyon édes:) Szerintem ő jó választás lenne.


Láttam már Yorkit aki nagyon okos volt, de olyat is aki egy kis idegbeteg volt a gazdája miatt. De lehet tanítani csak egy picit makacs terrier lévén:)

2010. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem yorkie-m van, és tényleg makacs, és önfejű. De igazi terrier úgy védi a házat, mintha legalább egy pitbull lenne :D. Nagyon szeretem, imádni való, rengeteg energiája van és sok foglalkozást igényel. A szobatisztaságra tanítás viszont kemény dió, bár ismerősömnek bichonja van, 8 hónaposan még mindig az ágyra pisil, így már nem is annyira. :) Nagyon jó társ, értelmes, éber, kíváncsi, barátságos. Jól lehet tanítani, de idő kell hozzá és rengeteg türelem.

Tegnap tapasztaltam meg mit jelent szaporítótól venni egy állatot, különösen yorkie-t, elmentünk az állatboltba és volt ott egy kis yorkie, beszélgettem a gazdájával, azt mondta 2 hónapos. Ő ezzel szemben maximum 6 hetes lehetett, bőrbeteg volt, mellkasán és arcán ki volt hullva a szőr és nagyon remegett. Nagyon szomorú látvány volt.

Sok sikert a választáshoz.

2010. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Yorkim van és nagyon okos, nem szökik el , póráz nélkül sétál utánam...Szerintem ha sok időd van akkor azt vegyél, mert nagyon hálás kutyá. Ha valamit akarsz tudni róla írj privit. :)
2010. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bichon bolognese :D keress rá a neten
2010. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat...:d

és mit gondoltok a beagle-ről?

házi kutya?

2010. júl. 13. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!