Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed az emberekről...

Mi a véleményed az emberekről és a kutyákról?

Figyelt kérdés
összahasonlítás képpen
2010. máj. 23. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák érdek nélkül szeretnek.
2010. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az emberek sem egyformák és a kutyák sem, nem lehet egy kalap alá venni,h minden ember ilyen vagy olyan és épp úgy a kutyákat sem.
2010. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
jobban szeretem a kutyákat
2010. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Háát nekem inkább kutyám lesz, mint hogy gyereket szüljek...
2010. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Alma, banán nem lehet őket összehasonlítani, mert mások. Aki megpróbálja, az csak saját tudásnak korlátoltságát bizonyítja.
2010. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem lehet összehasonlítani, ugyanakkor a kutyákat utáló embereket nem szeretem. Azzal soha, egy percig nem volt bajom és maximálisan megértettem mindig, ha valaki fél a kutyáktól, akkor azt kikerülöm, toleráns vagyok vele, de a fúj kutya, se városba, se vidékre, se erdőbe se sehova típusú embereket nagyon nem szeretem... és sajnos sokan vannak.
2010. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a kutyádat szeretettel neveled és odaadással akkor hálás lesz,ragaszkodó és az életét áldozná érted!!!A kutya amúgyis az életét áldozza idegen emberekért is pl:az amelyik kiássa a lavina alól is az embert,vagy amelyik földcsuszamlás,földrengés után megkeresi és kikotorja a törmelék alól a z embert...a gyerekeket nagyon szeretik a kutyák,brcsak az emberek is így szeretnék a kutyakölyköket!!!

A kutya az ember legjobb barátja amióta világ a világ...annyira háziaítottuk az évezredek alatt/ez így van,még a fáraóknak is voltak kutyáik...és ásatási leletek is bizonyítják,hogy sokszor a kutyáikkal együtt temették az embert...mert belehalt a kutya a bánatba/tehát a kutya már nem tudna létezni ember nélkül... nem vadállat,nem talál táplálékot stb.ha hirtelen eltünne az emberiség a Földről akkor a kutyák 1 éven belül kihalnának!!!Ezt egy erről szóló dokumentumfilmben láttam...Felelősséggel tartozunk a kutyákért!MINDEGGYIKÉRT!!!és MINDANNYIAN!!!a kutya álltalunk lett azzá ami lett..és mi tehetünk arról,ha esetleg szélsőséges a viselkedése némelyik fajtának vagy egyednek...a kutya csak áldozata a mai civilizációnak, barbár embernek amikké lettünk...egy gusztustalan önző ,önpusztító világban élünk ahol nincs az életnek valódi értéke,ahol átgázol ember az emberen...miért tenne másként egy állattal?Leigázunk ,letaposunk mindent ami gyengébb,fejletleneb nálunk,tönkreteszünk mindent és mindenkit...Az embernél nincs aljasabb élőlény a Földön!Amikor azIllatos útra mentem a kiskutyámért napokig szégyeltem magam azért mert ember vagyok...szégyeltem a kutyák szemébe nézni akik a ketrecekbe zárva várták azt,hogy valaki hazavigye őket ..és aztán ezsresse!!Mert csak ennyit kérnek...szeretetet...ezért bármit megtennének!LEgszívesebben kiállnék a világ tetejére és hangos bemondoba üvölteném:

EMeBER!

térj észhez!A mi szeretetünkért sóvárognak,minket akarnak családtagként kezelni,hozzánk akarnak tartozni!!!Mert ők hozzánk tartoznak!!!Fogadd be ,szeresd,ne bántsd!!tiszteld!!!Ne tekints rá felsőbbrendűként és ne nézz rá táplálékként/ezt a kínaiaknak/

Bárcsak tudnék segíteni!!!

De sajnos csak egy kutyát menthettem meg,fogadhattam örökbe...Ha 1x lesz kertesházam akkor fogadok majd mégegyet örökbe...

2010. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért, de az előző marhaságra muszály reagálnom. Egyesek szánalmasak. Elmennek egy állatmenhelyre, és rögtön gonosz az emberiség, meg pusztuljon... Hol van a jó?! Bocs, de rengeteg ember arra teszi fel az életét, hogy állatokon segítsen. 12-14 órás munkaidő, se nyaralás, se szabadság, szegénység és véget nem érő küzdelme egy életen át. Az ő nevükben is mondom, sértő, hogy róluk és az áldozatukról megfeletkeznek egyesek!!!


A kutyák meg baromira nem halnának ki az ember nélkül, szerintem létezik olyan, hogy dingó, és marha jól eléldegél.


Egyébként meg talán ha egyesek ismernék a haszonállatokat, akkor nem azon keseregnének, hogy jajj a kutyának szeretethiánya van. Mert igen van, szomorú, csak nézz meg pl egy lovat, mi egész életében szolgál, ha csak egy picit hibázik verik, és ha már gyenge és öreg jutalmul elküldik a vágóhídra vagy álszent módon eladják, hogy más küldje el helyettük (tisztelet persze a kivételnek). NA az szomorú.

2010. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kutyákat jobban szeretem. z emberek között kevés van aki szeretre méltó. Inkább kutyám lesz mint gyerekem. Sajnos a fejlettség nem mindig jó, lásd az ember gonosz, irgy stb, míg az állatok nem tudnak azok lenni mert ahhoz nem elég fejlettek. Az ember kipusztítja a saját helyét.

Utolsó nekünk is vannak haszonállatok és mindegyiknek szép élete van és nem adjuk el őket. Igaz megesszük de azt sem úgy mint a vágóhídon hogy a vérébe fullad bele hanem csak egy pillanat... A lovat sem bántja mindenki csak a rossz ember, nem kell túldramatizálni.

2010. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az idézet pont ide passzol:

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." - Mark Twain

Amúgy a 72-eshez a mai világot a "felülre nyalás, alulra taposás" jellemzi és a kutyák alul helyezkednek el

2010. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!