Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Mi baja a kutyámnak...

S. O. S Mi baja a kutyámnak vörös vér foltok a nyakán, mancs rágás?

Figyelt kérdés

A kutyàmnak a nyakán a szőre alatt egy hatalmas vörös folt van és kezd el terjedni a melkasára. Most vettem észre egy 5-10 perce. A kutyám hosszú szőrű, de a melkasán mindig ritkább volt a szőr és most láttam,hogy valami nagy piros van ott. Megnéztem és nagyon csúnya!!!


Valamint a másik gondom,hogy RÁGJA a mancsait. Minden este órákig a mancsát rágja, már a húsát karcolja a fogával. Nem sebes, nem véres, de nagyon ijesztő,hogy ezt csinálja. Nappal is előfordul, de este már rendszeres. Eddig nem tűnt fel, csak mostanában vettem észre,hogy basszus mindennap ezt csinálja. Holott én hü#lye még videót is csináltam egy két évvel ezelőtt is,hogy jajj de aranyos rágja a mancsát. Mostanra viszont ez fura és a másik 2 kutya ilyet sosem csinált.


Ma szeretném elvinni állatorvoshoz a nyaka miatt mindenképp, de a mancs rágás is idegesít nagyon. Ma melózni se megyek, telefonáltam. Nem lett gond, el kell vinnem a kutyámat, de messze van az orvos,most anyámtól függök,hogy mikor végez a melóban és kocsival vinnénk.


Ő a mindenem. Szerintetek mi lehet a baj???? Tapasztalatok??



Szuka csivava - keverék ( fél hosszú szőre van) kb 8-9 éves lehet. (Menhelyről hoztam pár évvel ezelőtt)


Nem tagadom emberi ételt is kapott már. Egykét falat kicsi hús darab, vagy kenyér héja megmártva a levesben. De már a fene tudja mióta NEM etetem ilyenekkel. Csak kutya tápot kap, vizet, és vitamin falatot. Semmi mást! Rendszeresen viszem sétáltatni is. A fürdés is muszáj, de a sapmonra nem allergiás szerintem. Nem ez lehet a gond ez tuti.


19/L



2017. aug. 2. 13:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Vidd el kocsi nélkül, gyalog vagy tömegközlekedéssel. Csivi keveréket még kézben is tudsz vinni akár.
2017. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

mancs rágás nálunk is allergia volt.

Jobbulást!

2017. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A kutyám ahhoz dundi kicsit. Nem bírnám 30-35 percig cipelgetni gyalog. Busszal azért nem tudom vinni, mert arra nem tudok leszállni. Sőt inkább többet kéne még mennem onnan. :( Mindegy még intézkedem hátha lesz valami.
2017. aug. 2. 14:05
 14/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is rágta a mancsát a kutya, nekünk végül buzmirigy kinyomás lett. Jobbulást a kutyusnak!

Hat anyukad, meg nem valami kedves

2017. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem az anyám..a nevelőm igazából. Nem tudok elmenni :(( le#rja magasról. Már kiabál velem.
2017. aug. 2. 14:12
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellene cipelgetni, nem tud járni?

35 perc gyalogút azért nem tűnik olyan borzalmasan nagy áldozatnak a kutya egészsége érdekében.

2017. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
forró a talaj!!! Volt,hogy este vittem sétálni de a kutyám megállt és a fenekére ült a lábait felhúzta és dülöngélt. Nagyon nem ajánlatos ilyenkor a séta sajnos.
2017. aug. 2. 14:49
 18/26 anonim ***** válasza:
Akkor ne cipeld, esti rendelésre vidd, legalább az oda-vissza úttal megvan a mai sétája is.
2017. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Akkor hívj egy taxit. Vagy kérj segítséget facebook-on. 19 évesen ne legyél már életképtelen.
2017. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi már kaptam segítséget. 4-kor egy ismerősöm eltud vinni kocsival. Ma csak 5-ig van orvos szóval nem lesz gond.
2017. aug. 2. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!