Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos szuka kutya mellett...

2 hónapos szuka kutya mellett lehet egy kan?

Figyelt kérdés
A szuka kutyus ivartalanításra vár, de nem tudom hogy össze merjem e addig zárni őket. Nehogy valami baj legyen. Egyébként a szuka még nem tüzelt.

2017. aug. 3. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne!
2017. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 hónaposan még tuti nem lesz vemhes, ha ez a kérdés
2017. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
2 hónapos szuka? Nem írtál el valamit? 2 hónapos kutya még babakorú.
2017. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy nem tüzelt. Kissé utána kellene nézned a kutyák fejlődésének. Ennyire 0 ismerettel rendelkezni manapság észbontó.
2017. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm! :)
2017. aug. 3. 16:15
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as attól mert 2 hónapos, még ugyonúgy szuka :)
2017. aug. 3. 16:16
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es Érdekes. Ha meg nem kérdeztem volna rá, és valami baj lett volna, akkor meg egyből én vagyok a hibás. Remélem hogy az emberiség nem olyan parasztokból áll, mint te :)
2017. aug. 3. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó, azért az alap tudás és bárhol utána lehet nézni, hogy 6-7 hónapos kor előtt nem tüzelnek a szukák. De van, hogy ez akár egy éves kor utánra tolódik ki. És a tüzelés kezdete után is csak a 10-15-ik napon veszi fel a kant a szuka. Egyet értek, hogy ennek nagyon is illő lett volna utána nézned mielőtt szukát vettél magadhoz. Legalábbis egy felelős, tudatos gazda minden ilyennek utána olvas.


Lehet együtt a kannal, ha a kan normálisan nevelt és szocializált, illetve megfelelően oltott minden betegség ellen.

2017. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"3-as attól mert 2 hónapos, még ugyonúgy szuka :)" - Igen. Egy 2 éves kislány is ugyanúgy lány, mégsem lehet terhes ugye :)
2017. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sok értelmes ember van ám itt :)
2017. aug. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!