Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti sportoltok valamit a kutya...

Ti sportoltok valamit a kutya mellett?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni fogyozóni, csak hát nincs időm sportolni.

Reggel kis séta a kutyával, meló, este hosszú séta a kutyával. És persze ott van a háztartás. Ha meg van szabadidőm akkor inkább olvasok, filmezek, pàrommal vagyok. Nektek van időtök sportolni kutya mellett? Vagy elég az amit vele sétálok?


2017. jún. 5. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg futás/kocogás kutyával, nem tudom milyen fajta/ milyen az egészségügyi állapota.
2017. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fentebb írták sportolj a kutyával. Amúgy egy kiegyensúlyozott egészséges étrend is rengeteget dob a fogyás menetén.
2017. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy a te tested mit kíván. Ha a kutyus bírja, biciklizz/fuss vele. Ha azt nem szereted vagy nem bírja, akkor szerintem egy-egy délutáni hosszabb sétát cserélj le egy edzésre. Mindig arra van időd, amire szeretnéd. Hajrá ;)
2017. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
Szabadidőben nem filmezni
2017. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Első 3-nak köszi :)

4 aha, megnézném hogy te azok utan hogy felkelsz reggel fél 6-kor sétálsz a kutyával, elmész dolgozni, 8-tól 5-ig dolgozol, fél 6-ra hazaesel, eszel, 6-7 között sétàlsz a kutyával, utána kicsit hàzimunkàzol, főzöl másnapra, jééé már ott tartunk hogy 8-fél 9 van, mèg egyszer elviszed a kutyàt sétàlni mert "muszàj", és hopp fèl 10 van. Neked lenne kedved akkor még sportolni?? Hm???

2017. jún. 5. 23:29
 6/24 anonim válasza:
100%
3-as vagyok.. Úgy csináld hogy büszke lehess magadra és le tudd szarni az ilyen beszólásokat. Ha ennyi mindent megcsinálna a barátnőm egy nap, én büszke lennék rá
2017. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát nekem barátom a hàztartásban semmit nem segìt, a kutyát àltalàban ketten sétàltatjuk (addig is legalàbb együtt vagyunk) de van amikor megkérem hogy menjen egyedül mert baromira fàradt vagyok. Néha azért eszembe jut hogy nem kellett volna kutyàt bevàllalni, csak hàt akkor még kicsit màsok voltak a körülmények... vagy pàromat kellene lecserèlni egy segítőkészebbre :D

2017. jún. 5. 23:40
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, ez napi 1,5-2 óra séta. Normális étrend mellett ez elég kéne, hogy legyen, szerintem a kaján változtass.
2017. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Fogyókúrában elsősorban az étrend számít. Én most fogytam 10 kg-t, és nem mozogtam többet, mint előtte, csak változtattam az étrendemen.

És igen, a párodat cseréld le. Ne legyél ingyencseléd.

2017. jún. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 SzMHZs ***** válasza:
100%
Én a kutyáimmal futok. Esténként fél óra, mikor már nem kapunk hőgutát, és mennek le szépen sorban a kilók, persze, ehhez egy kis étrend változtatás is kellett. Az esti hosszú sétát átformálod, hogy egy része futás legyen, és még nem is igényel plusz időt :)
2017. jún. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!