Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kiskutyam . Jart mar...

Beteg a kiskutyam . Jart mar valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
8 hetes mopsz kiskutyam beteg . 2 hete van nalam, eddig nem volt vele semmi baj , kb 3 napja eszre vettem, hogy a szeklete nem megfelelo(folyos), ezutan jott h alig evett , ma pedig amikor evett kihanyta a kajat, mostmar nem eszik semmit , alszik . Mar nem is nagyon jatszik . Az etelet nem valtoztattam , minden ugy folyt tovabb ahogy eddig is . Dokihoz probaltam vinni , de akik a kozelben vannak mind szabin vannak , ezert felhivtam az othoni allatorvosunkat es ajanlott par gyogyszert neki, mar kapott belole , de enni nem akar . Nem tudom mit probaljak meg adni neki, vagy mi lenne a legjobb . Nagyon felek h elveszitem . Segitseget kerek toletek akik mar voltal ilyem helyzetben....a valaszokat elore is koszonom !

2017. aug. 3. 15:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan juttasd el állatorvoshoz, minél hamarabb, mert ez valami súlyos fertőzés is lehet (első körben parvónak tűnik), a kiszáradás pedig önmagában is veszélyes.
2017. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Még az anyjától most lehetne elhozni szegényt... Gondolom nulla oltása van. Vidd el akkor egy távoli dokihoz, ha a közelebbiek szabin vannak.
2017. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Holnap elviszem csak a mai napot es az ejszakat birja ki , nincs ma mar lehetosegem szallitasra . 3 oltas bent van mar neki , 3 het mulva jon az utolso !
2017. aug. 3. 15:48
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itassad addig! Ha nem iszik magától, akkor bele kell adagolni, nincs mese! Vizet.
2017. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen 3 oltás???? Ne már! 8 hetesen a második oltását kellene kapnia, bárhol is élsz!
2017. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mindegy, mindenképpen mielőbb vidd orvoshoz, mert egy nulla immunrendszerű 8 hetes kölyök, nagyon hamar elmegy ha megbetegszik! Szóval, orvos, bárhol, és minél hamarabb!!! Jobbulást a kölyöknek!
2017. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6 hetesen kerult hozzam 1 oltassal , ezutan jott meg 2 . Az oltasoktol semmi baja nem lett ! . Egyepkent felebredt es adtam neki pici csirke husit fozve , azt meg ette most pedig jatszik is . :) . Koszonom mindenkinek a valaszokat !
2017. aug. 3. 15:59
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyitől még nem nyugodnék meg mert ez nem gyomor rontás...
2017. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem...
2017. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Megvetted ez egyik létező legbetegesebb kutyát szaporítótól. A kutyát sajnálom mert ő ennek az egésznek csak az áldozata.


Minden megyében van ügyelet ahova el lehetne vinni, persze a kérdés itt az hogy el akarod-e vinni? A többi meg csak kifogás. Tudod taxi is létezik a világon.


Ha szerencséd van megéli a holnapot, de én a helyedben még most elvinném bármennyire is messze van.

2017. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!