Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kiskutyam . Jart mar...

Beteg a kiskutyam . Jart mar valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
8 hetes mopsz kiskutyam beteg . 2 hete van nalam, eddig nem volt vele semmi baj , kb 3 napja eszre vettem, hogy a szeklete nem megfelelo(folyos), ezutan jott h alig evett , ma pedig amikor evett kihanyta a kajat, mostmar nem eszik semmit , alszik . Mar nem is nagyon jatszik . Az etelet nem valtoztattam , minden ugy folyt tovabb ahogy eddig is . Dokihoz probaltam vinni , de akik a kozelben vannak mind szabin vannak , ezert felhivtam az othoni allatorvosunkat es ajanlott par gyogyszert neki, mar kapott belole , de enni nem akar . Nem tudom mit probaljak meg adni neki, vagy mi lenne a legjobb . Nagyon felek h elveszitem . Segitseget kerek toletek akik mar voltal ilyem helyzetben....a valaszokat elore is koszonom !

2017. aug. 3. 15:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Vidd el most az állatorvoshoz, nincs valami ismerősöd aki tudna fuvarozni? Szerintem ha kutyáról van szó akkor elég segítőkészek ilyen téren az emberek, én a 40 kilós nagytestű kutyámat is eljuttattam az orvoshoz ha szükség volt rá! :/
2017. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen letezik taxi , es van is egy kutya korhaz innen 50 kmre , csak az a gond h a taxi Nemetorszagban nem olcso , minimum 70-80 eurot elkerne h elvigyen addig, es sajnos annyi penz nincs nalam . Ugyhogy megkernelek ra , ne "gyanusits" meg azzal h nem erdekel a kutyam sorsa ! Segitseget kertem !
2017. aug. 3. 16:39
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ellátástra akkor lenne ennyi pénzed? Az én kutyám kezelése csak egy gyomorrontás miatt 30€ volt (egy elég olcsó orvosnál), egy komolyabb betegség jóval drágább...
2017. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondják akinek igazán fontos a kutyája annak az egészsége minden pénzt megér, ha pedig nincs elég pénz lehet kölcsönt kérni vagy részletfizetési lehetőséget. Nincs lehetetlen csak tehetetlen ember, kérdés hogy megkockáztatod-e hogy nem éri meg a holnapot. Egy ilyen kicsi kutya főleg ilyen melegben meglepően hirtelen tud rosszabbodni.
2017. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem hogy a többi szükséges dolgot miből fizeted akkor? Én is Németországban élek, a külső-belső parazita elleni védelem van vagy 40-50€ 3 havonta, a táp 30-35€ kb 2 hónapra, a kölyökkori oltások nekünk legalább 150€ volt, a felszerelés 150-200€. Az adó 90€ évente. Neked meg 60-70€-d nincs? Ne is beszéljünk arról hogy egy megfázás vagy gyulladás is üti a 40-50€-t az allergia vagy bőrkaparék tesztről tényleg ne beszéljünk. Minek vettél így kutyát?
2017. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normalis valaszokat , a tobbirol nem veszek figyelmet . Uzenem, hogy a kiskutya jobban van , megvannak a megfelelo gyogyszerek a gyogyulashoz . :)
2017. aug. 3. 18:39
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Tenyleg azt hiszed, hogy ez rolad szol? Kutyat nem erdekli, hogy megsertodsz-e vagy nem. A kutyadon probal mindenki segiteni es tanacsot adni amit te sorra elutasitasz. A semmitol nem fog helyrejonni egyik pillanatrol a masikra. Milyen gyogyszer van meg mikor meg azt se tudod mibaja van? Edes istenem.
2017. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikeresen átfutott a kutyán a fosás-hányás, az azt jelenti, adtál neki előtte olyasmit, amit nem bírt az emésztése.

ha javul, akkor sem etetünk össze-vissza. Amíg nem lesz tökéletes a széklete, DIÉTA ! Főtt rizs //nagyon szétfőzve//, mellé lebőrözött csirkemell megfőzve. Talán még sárgarépát is főzhetsz bele. Az is székletfogó.

Egyébként mivel etetsz?

2017. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%

Lehet nagy a szád, csak épp ha nincs meg rá a kereted, nem kell állatot tartani.

Ez olyan hogy beteg vagy, de fetrengj lázasan gyulladással hetekig, mert anyádnak nincs pénze orvoshoz vinni... szánalmas, minek van kutyád?

2017. aug. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elvitted orvoshoz?
2017. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!