Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyák szoktak...

Kittike457 kérdése:

Szerintetek a kutyák szoktak gondolkodni? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan jött ez, csak elagyaltam rajtam. Szerintetek,szoktak? Bocsi ha hülye kérdés csak kíváncsi vagyok ki mit gondol! :D

2017. aug. 4. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden izgő-mozgó élőlény gondolkodik.

Minden állat gondolkodik.

2017. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még a pókok is, a kutyák, ajajj...


Pl. egy magyarvizsla okosabb a gazdájánál, ott ez valahogy így kezdődik.

2017. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
2017. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon tág fogalom a gondolkodás , ha az emberre értjük.

Biztos, hogy bizonyos folyamatokat nem tud a kutya végiggondolni.

2017. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne gondolkozna ? Nemcsak az embernek van esze. Érzelmei sem.
2017. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket! 😇
2017. aug. 4. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván képesek egyszerű gondolatokra. Eleve a tanulási folyamat olyan hogy adott egy helyzet, pl megtanítod hogy tilos rágnia a papucsod,mert akkor kap egy pofont/ avagy rákiabálsz. Na ha legközelebb rájön a rághatnék mert meglátja a papucsod amit "kigondol" hogy jó lenne megrágni, akkor visszaemlékszik ,hogy ezért szidást kapott régebben és letesz a dologról. Ez is egyfajta gondolkodás a múltban átélt ingerek alapján módosítja a jelenben lévő cselekvését.
2017. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván sokkal egyszerűbb a gondolkodásuk, mint a miénk, de egészen nyilvánvaló, hogy az összes gerinces alapvetően ugyanúgy működik, beleértve az embert is, szóval az egy túlhaladott álláspont, hogy az ember valami egészen más, különleges minőséget képvisel, míg az állatok csak automaták, amikbe bemegy az inger és kijön a bedrótozott reakció.
2017. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!