Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolhatnak azok az...

Mit gondolhatnak azok az emberek akiknek van kutyájuk, de nem viszik sétálni, azokról az emberekről akik sétáltatják a kutyájukat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt, hogy:

-hű, de ráérnek ezek az emberek, nincs jobb dolguk?

-ennyivel letudják az állattal való törődést

-biztos panelban laknak

2017. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmit. Nem törődnek azzal, más mit csinál.
2017. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Háát... nem mindenki azt lesi mit csinálnak mások.
2017. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó nekik, hogy ilyen szépen sétál a kutyájuk!
2017. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

-Ezeknek sincs jobb dolguk mint ugattatni a többi kutyát

-minek sétáltatják azt a kutyát, elég kiengedni

-ezeknek aztán sok a szabad idejük

-mit képzelnek ezek hogy háborgatják az embereket


Szerintem felénk ezt gondolják rólunk, falu... :)

2017. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Falun:

Minek setaltatod a kutyakat hat ki kell engedni a kertbe, meg hogy setaltatas... ehelyett a bohockodas helyett inkabb csinalhatnal valami ertelmesebbet, gyomlalhatnal stb

Illetve idegtepo nekik, mert en vasarnap nyaron 6kor megyek. Kb 10 hazat kell vegigjarnom, hogy a pusztára erjek. Addig ugatnak. Sorry felkeltem oket. Ez van.

Arra meg, hogy lakasban tartom oket, meg se hallom a panaszkodast, mert ezek a nyomorekok itt egyszeruen keptelenek felfogni. Multkor vascsovel verte 3 hazzal arrebbi szomszed a kutyajat mert megugatott minket... mondtam neki kva anyad kihivom a rendorseget, de telibe tolja.. ahogy a rendorok is :(

itt a kikotes a meno meg a vizbe folytas, meg a szabadon engedes. Multkor setaltam a vonathoz, az egyik haznal kb 18 kolyokkutya volt :(....

En meg szedhetem ossze a sok kidobott kutyat es kereshetek nekik gazdit. Jo, eddig kb 6 volt, es mindegyikkel heti szinten beszelek, csak amugy pont arra mar nincs idom :D altalaban kolykok, akiket ugye nagyon tanitani kell :D

2017. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Jézusom... komolyan mondom ami ebben a világban van, megőrülök tőle...
2017. aug. 5. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!