Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jelöl a kutya?

Miért jelöl a kutya?

Figyelt kérdés

Vendégeskedik nálunk 8 év körüli ivartalanított kan kutyus. A gazdája lakásban tartja, azt mondta szobatiszta. Öt napja van nálunk, ismer minket volt nálunk már többször pár órára, de most először alszik itt.

Mióta itt van, azóta minden éjjel csak éjjel jelöl 5-6 különböző helyre. Az utolsó séta este 10kor van és hajnal 5ig kéne kibírnia, de 5re már ott a jelölés.

Fogalmam nincs, miért csinálja, vagy hogy nekem mit kéne csinálnom vele.

Ha valakinek van ötlete, hogy még 9 napot, hogy bírjak ki megköszönöm, ha megossza velem.



2017. aug. 9. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Jelöli a területét, amit most épp a magáénak érez.

Ha rajta sikerülne kapni, durván le kell cseszni érte.

Egyébként pedig altassátok szobakennelben.

2017. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kennelt nem hoztak hozzá. Venni pedig nem szeretnék.

Házilag össze lehet ilyet rakni? Hogyan?

2017. aug. 9. 20:26
 3/9 anonim válasza:
A területét jelöli.
2017. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem verni kell. Abban a pillanatban. ahogy emeli a lábát, rárivallsz, hogy nem! és elpenderíted onnan.
2017. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyszer sem ütöttem meg, annyi intelligenciám van, hogy tudom veréssel nem érek el semmit, és más kutyáját mi jogon üthetném meg? Az oké, hogy rászólok ha látom, ne nem látom mert, akkor amikor csinálja én alszok.
2017. aug. 9. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
A fürdőszobába vagy vécébe zárd be éjszakára akkor, mielőtt lefekszel. Tegyél be vele ivóvizet, meg a fekhelyét vagy egy pokrócot. Azt egyrészt könnyebb takarítani is, másrészt így nincs lehetősége kóborolni a lakásban összevissza, maga mellé meg nem fog pisilni.
2017. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Oncsik Csaba válasza:
jelöli a területét.
2017. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2017. aug. 9. 21:44
 9/9 A kérdező kommentje:

Túléltük az éjszakát, sokat sírt. egy körül megsajnáltam kiengedtem. együtt aludtuk reggelre jelölés.

Nincs mese gyenge vagyok én a kutyanevelésben.

Kárpótol a hízelgése és már csak 8nap. csak kibírom valahogy.

2017. aug. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!