Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretem az állatokat. Nyáron...

Szeretem az állatokat. Nyáron szeretnék egy kis pénzt is keresni. Szerintetek jó ötlet lenne ha olyan kutyákra vigyáznék akiknek a gazdája nyaralni van?

Figyelt kérdés

kellene ehhez valami engedély? vagy hogy van ez?

15/L


2010. máj. 24. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá semmi, csak hogy találj ilyen embereket egy csomót.
2010. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia:)

Szerinted lehetne amúgy találni?

2010. máj. 24. 11:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen próbáld meg. Első körben olyan helyekre add fel a hirdetésed, ahol nem kell érte fizetni, mert az is elég sok pénzbe kerül, és nehogy a végén még több kiadásos legyen, mint bevételed.

Sajnos az emberek manapság egyre kevesebbszer mennek nyaralni, vagy ha mennek akkor is pl. rokonokra, barátokra bízzák arra a pár napra az állatokat, amíg ők távol vannak. Az én ismerőseim legalábbis így spórolnak. A kutyák otthon vannak, naponta néhányszor átmennek megetetni, megitatni, és nem kerülnek ki idegen környezetbe, hanem otthon várnak.

Ennyi tapasztalatom van.

Ha te szeretnél menni idegenekhez felvigyázni az állatokra, ahhoz nagyfokú bizalom kel az ő részükről, hogy kapj arra a pár napra kulcsot hogy be tudj menni, ha pedig akarsz az otthonodban vigyázni más állataira, akkor arra számíts hogy nagyon le fognak ellenőrizni hogy hova adják az állatokat, plusz ehhez a szüleidnek is lesz egy-két szava. Van olyan kennel, hely, ahol el tudod őket szállásolni?

2010. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerősök körében talán. De lássuk be, egy vadidegenre, akiről azt se tudod kiféle, miféle, képzettségéről semmi papírt nem tud felmutatni, te se szívesen bíznád rá az állatodat...
2010. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyukámmal most beszélgettünk erről, ő aztmondta, hogy nemannyira örülne neki, de megengedné.Nagy udvarunk van+ éjszakára igazából arra gondoltam, hogy a teraszra lehetne őket tenni(felülről teljesen zárt) oldalt ablakszerű nyílás van rajta, de azon nemtudnának kijönni 100%mert elég magassan van.Egyszerre nem szeretnék sok kutyával foglalkozni,úgy gondoltam hogy egyszerre csak 1 család kutyájával/ kutyáival.
2010. máj. 24. 11:28
 6/9 A kérdező kommentje:
11:22 igen, ez igaz én se szívesen hagynám idegenre
2010. máj. 24. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:

az ötlet jó.

értesz a kutyákhoz, vagy csak símán szereted őket?

nem bíznám rád a kutyámat,ha NEM ÉRTESZ HOZZÁ !!!

tanulj egy kicsit róluk addig is.

mert a kutya = felelősség

más kutyája = nagyobb felelősség !

szeretni nem elég, sőt a szeretet sokszor a legrosszabbat hozza ki a kutyákból !!!

tiszteletet-nyugalmat kell árasztanod magadból - hogy a kutya TISZTELJEN !!

mert akkor : szót fogad,figyel rád,és betartja a szabályokat.

ha pedig " csak "szeretetet kap ??

hát ....... részvétem :)

2010. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Inkább felejtsd el. Ha annyira szereted a kutyákat, menj el el menhelyre segédkezni. Ott majd sok mindent megtanulsz róluk. Nem azt, hogy a teraszon tároljuk.

Én biztosan nem bíznám Rád (meg általában egyetlen gyerekre sem) a kutyáimat.

2010. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak ÉJSZAKÁRA szerettem volna a teraszra tenni, elég nagy teraszunk van nagyobb mint mondjuk panelházban egy szoba, vagy egy kennel!

Hát, szerintem értek is hozzájuk, van 1 angol vizslám, hallgat rám,meg minden:D

2010. máj. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!