Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Verésnek veszi a kutyám?

Verésnek veszi a kutyám?

Figyelt kérdés
Verésnek veheti a kutyám amikor apum szeretgeti? Általában jól megpaskolja, szerintem bem fáj neki de elég ilyedt képet szokott vágni, aztán mikor odébb megy apum akkor körbe ugrálja. Én is ugyan így szoktam paskolni bár szerintem nem ennyire és olyankor nem ijed meg. Rossz hatással lehet ez rá? Amúgy nem fél apámtól(szerintem), sokat játszanak egymtt, nagyon szereti és szót is fogad neki (ahogy mindenki másnak is)
2017. aug. 11. 01:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Apám illetve én is úgy szoktunk játszani a kutyával hogy a kezünket oda adjuk neki úgymond és azzal "ütögetjük" csúnyán megfogalmazva, meg toljuk és ő pedig ennek kifejezetten örül :D Pattog, eljátszadozik a kezünkkel szóval kétlem hogy ettől félned kellene. Ha annyira fájna neki nyüszítene vagy nem menne oda apukádhoz játszani :)
2017. aug. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A férjem is durván szokott játszani a kutyával, ő meg élvezi. Olyanokat csinál, hogy a fekvő kutyát elkezdi a lábánál fogva húzni meg hasonlók. A kutya meg csóvál és nagyon szereti. Igazából mindent szeret, csak foglalkozzunk vele. :D
2017. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy verésnek venné. A kiskutyák is elég durván tudnak játszani, de fel se veszik.
2017. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én apám is durván játszik a kicsivel, de meg sem kottyan neki. Mikor apa odébb megy, a kutya szalad utána, szeretne még játszani, ha elég neki úgy is elmegy, de ilyen nem szokott történni :D , mindig meg kell fogni, hogy szálljon már le apámról :D .
2017. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan tudja azt a kutya, hogy mikor dühös rá a gazdi, és mikor játszik
2017. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!