Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnek segiteni ha...

Hogyan tudnek segiteni ha megfazott a kiskutyam?

Figyelt kérdés
Van egy 3 honapos Mopsz kiskutyam, es nagyon ugy tunik megfazott szegeny . Trusszog, folyik az orra, es neha eleg furan vesszi a levegot is ( mint akinek be van dugulva az orra) . Voltam vele mar allatorvosnal , megvizsgalta es nem volt laza . Azt mondta, hogy tartsam melegen es ne vigyem ki ( huvos az ido) . Nem adott semmilyen gyogyszert . A kutyus nem nagyon eszik , csak kenyeret pici vizzel aztatva , mast nem akar megenni , es a szeklete sem megfelelo . Ez mar kb 3 napja , azota 2x voltam orvosnal vele . Mit tudnek tenni ithon erte amivel segithetnem a gyogyulast ? Egyepkent masfel hete volt egy virusos fertozese amibol nagynehezen kilabaltunk, attol felek, hogy megint vissza fog esni..
2017. aug. 12. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Vízben áztatott kenyeret semmiképp ne adj neki! Jól lakik tőle, de nincs benne semmi tápanyag.

Tiszta víz legyen előtte, ha megéhezik, jó minőségű táp, vagy hús!

2017. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem eszik semmit, ez a baj , megtortem neki mar a tapot , aztattam vizben de csak bele szagolt es ennyi , probaltam mar csirke hust rizsel, ugyan az a tema . Kaptunk az allator. vlmi majkrem szerut , azt sem eszi, csak a kenyeret hajlando .
2017. aug. 12. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:

A kenyérnek semmi értelme. Hiába eszi meg, olyan, mintha nem enne. Számára az nem tápanyag.

A másik 2 alkalommal mit mondott az állatorvos? Akkor sem adott gyógyszert?

Oltásai megvannak a kiskutyának?

Ha nem javul, vidd vissza megint, vagy inkább vidd másik állatorvoshoz.

2017. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy tartsam melegen , ne vigyem le , es hogy adjak neki valahogy enni , abbol amit o adott . Ossze szoktam keverni kis vizzel es sziringaval adok neki picit belole , amennyit lenyel . Hetfoig ha nem valtozik elviszem egy masik orvoshoz is . Amugy jatszani szokott, es nem ugy tunik mintha fajna valamilye .
2017. aug. 12. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vizes kenyeret kap, azzal telítődik. De ha nem adsz neki, akkor előbb-utóbb enni fog. Az a májkrémszerű az direkt erre van, beteg állatoknak. Azt nyomd a nyelvére, jó mélyen, úgy kénytelen lesz lenyelni!
2017. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen , ezzel probalkozom . Gondoltam arra is h lehet finnyas, es probalkozik hatha kap mast is . Pedig a tapot pici vizzel nagyon ette , ugy tunt hogy tetszik neki . Nem tudom mi tortenhetett .
2017. aug. 12. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!