Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy huskym és tesomnak...

Van egy huskym és tesomnak meg egy yorkshire terrierje. Később nem fogja bántani a nagy kutya a kicsit?

Figyelt kérdés
Mindkettő kutya kan. A husky 3 éves lesz télen a yorki elmult 1 éves! 2 éves lesz... most olyanokat csinlnak hogy ha fekszik a kutyám akkor a kicsi nem haggya békén... ráugrik a fejére...gondolom játszani akar,meg olyan is szokott lenni hogy a kicsi leugatja és a nagy meg játszani akar és elfut és visszamegy hozzá és a tesom kutyaja csak ugatja és az én kutyám is leugatja, és amikor az én kutyám ott van a tálnál és amikor odamegy hozzá verekednek... vagy nemtudom meg akarja harapni a fejét de sztem nem erosen meg amugy joba szoktak lenni de hát akkor is a yorki hozzá képest semmi, ugye ebből nem lehet komoly baj? Azt azért nem szeretném ha megölné a kicsit! :((
2017. aug. 12. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
de a származása hogy jön ide?? miért kell minden egyes kérdésnél felhozni a szapi témát? Igen én is ellene vagyok, mind 2 kutyám törzskönyves, de attól, nem szítom direkt a feszkót...
2017. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nem 20-30ezer forint a teosme nemtudom mennyi volt a huskym 70.000 ft ba kerult! anyam mondta neki h foglalkozoon vele kulonben eladja énis ezzel fenyegetem a tesomat csak hogy foglalkozoon vele de nem ... azt mondja nem adhatjuk senkinek (szereti őt nagyon) de nem értem akkor mi a faszer nem foglalkozik vele ? már bocs... ugyse adhatnank el snekinek mert ő akkor sir meg amikor eltunt a kutyaja azt ondta ha baja esik megoli magat -.-' most én foglalkozok vele! igazabol amikor elviszem setalni az en kutyamat akkor a tesomé "sir" ha bezarom az ajtot és elviszem setalni szval joba vannak nagyon
2017. aug. 15. 22:00
 13/19 A kérdező kommentje:
és amugy meg azért adtak oda csak 70ért tehat azert adták olcson nekunk mert surgosen el kellett menniuk kulfoldre és ide is jottek megnezni hogy jo helyen lesz e jo nagy e a kert stb...
2017. aug. 15. 22:02
 14/19 A kérdező kommentje:
anyám se tud mit csinalni vele már "megszokta" -.- persze neki engedi hogy fiukhoz jarjon meg hazibulikba veluk meg játékterembe menni, bezzeg én mindennap tobb oran at viszem setaltatni a kutyámat és azt mondja fiuzok -.-' egyépként már nincsen semmi baj a huskymmal! :))) már jol setal és multkor megugatta a kutyakat ha kozelbe voltak mostanaban sose ugatja meg őket csak oda akar menni ennyi! :D
2017. aug. 15. 22:05
 15/19 A kérdező kommentje:
ja hoppá :( 2 kerdest is feltettem lehet veletlen ide irtam azt amit a masik kerdedre kellett volna bocsi
2017. aug. 15. 22:09
 16/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de anyukádék helyében én kutyástul vágnám ki a tesódat. Hadd sírjon, kit érdekel, jobb az ha a kutya szenved? Ez meg hogy megöli magát, ugye egy másodpercig se vettétek be??


Tesód csak nagyon éli, hogy ki van nyalva a popója, 5 percet hisztizik és már el is van intézve minden.


El kell akkor adni a kutyát, ha nem foglalkozik vele és pont. Nem fogja megölni magát, ez csak érzelmi zsarolás, hogy utána nyugodtan bulizhasson! Hisz te úgyis foglalkozol a kutyájával, ő miért is tenné?


De tudod, én a helyedben komolyan megszívatnám, beszélj össze egy barátnőddel, mintha ő érdeklődne a yorki után hogy eladjátok neki. Ne túl feltűnően, de azért hallja a tesód is a beszélgetést. Utána nyugodtan mond meg neki, hogy már van 2-3 érdeklődő a yorkira és majd ha viszed sétálni a huskyval, majd akkor fogod megmutatni a vevőnek! Ha ezek után sem kap észbe, akkor tényleg oda ell adni a kutyát másnak.

2017. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
jó oké! nagyon is igazad van!!! ezt fogom csinalni remelem majd észhez kap és foglalkozni fog vele! ;)
2017. aug. 15. 23:23
 18/19 A kérdező kommentje:
vagy észbe kap? nah mindegy
2017. aug. 15. 23:23
 19/19 A kérdező kommentje:
jolvan lehet nem igy irjak nah de mindegy is!
2017. aug. 15. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!