Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinalni ha a...

Mit lehet csinalni ha a szomszed kutyai szinte egesz ejszaka ugatnak?

Figyelt kérdés

Van vagy 10+ kutya naluk es van olyan este, hogy egesz ejjel ugatnak a kutyak. De van amikor nyugi van.

Oket nem nagyon zabarja a kutya ugatas..


2017. aug. 13. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Jegyző, bejelented, aztán semmi nem lesz, vagy jijönnek megbézbi vagy szarnak rárá.

Tapasztalat, én us éltem olyan helyen, hiába tettünk feljelentést (három társasháznyi ember), kaptunk egy válaszlevelet hogy a kutÉk csendben vannak. Ja mert nappal aludtak, de éjszaka 22- hajnali 04-05-ig mint a hülye...

2017. aug. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek eléggé megmozgatva, lefárasztva. Ha 10+ kutya van, nem is csodálom. Minek van ennyi kutyája, ha csak eteti őket?

Főleg hogy most voltak ezek a nagyon melegek, nappal lustábbak, éjjel éberebbek, nincsenek jól megnevelve és unatkoznak. Az ilyen kutyák ugatnak állandóan.

Az én kutyák egész éjjel alszik, csak néha ugat, ha olyan van, pl olyan későn elmegy valaki a ház előtt.

2017. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nincsenek is rendesen etetve..
2017. aug. 13. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!