Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd bántja a kutyámat....

A szomszéd bántja a kutyámat. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
A szomszédom gyerekét egyszer megharapta egy kutya, és azóta a szomszéd utálja a kutyákat. De a gyerek egyfolytában piszkálja az enyémet( dobálja kövekkel a kerítés fölött, kiabál, vizípisztollyal spriccel rá, stb stb)ilyenkor a kutyusom morog és a kerítésre ugrál.Aki olvasta a másik kérdésemet tudja hogy a kutyám UTÁLJA a gyerekeket. A szomszéd ilyenkor mindig fogy egy lécet vagy valami nehezet és megpróbálja a kutyimhoz vágni:(

2014. febr. 23. 22:41
1 2
 1/20 sippara ***** válasza:
82%
Kerítésre nád, kutyának nevelés.
2014. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
tuti,hogy orrba vágnám, a gyereket meg megcibálnám
2014. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is ugyanez volt, én leüvöltöttem a gyereket, azóta nem csinálja, de legalább az anyja nem mert utána szólni már.

Amúgy ahol problémás a kerítés, oda nádkerítést tettem fel.

2014. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A nádkerītés nem lesz jó mert kerti padokról szokták dobálni:((a másik szomszéd mondta) voltam már sok kutyaiskolában.
2014. febr. 23. 22:53
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Hivatalosan a jegyzőnek lehet szólni, de amúgy lehet, hogy az is elég, ha veszel egy álkamerát és felrakod valami olyan helyre, ahol jól látják a szomszédból, és pont oda néz, ahonnan ők szoktak ökörködni.
2014. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Kamera és nád.Hidd el,nem ugarálnak egész nap a padon,hogy lássák épp hol van a kutya.Vagy nãd helyett vannak fonott kerítés elemek,amiket megemelve szerelhetsz a kerítésedre,ha az stabil.
2014. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

kamera felvenni és legközelebb megmondani, hogy a kicsi fia ezt csinálja ha baj lesz akkor itt a bizonyíték, hogy a fia a hülye. Ez a gyakorlatban persze nem lesz felhasználható, de az emberek 90%-a nagyon elgondolkozik, hogy folytassa-e a disznóságait ha a lebukás veszélye valós.

Amúgy tényleg nád, bár sanszos, hogy a kutya letépi ha már így örjöng. Nálunk az vált be, hogy 1,5 méterre a szomszéd kerítésétől felhúztam másik kerítést a kettő közé tettem a veteményes, a szomszéd felőli közvetlen kerítésre nádat. Nálunk a szomszéd kutya volt genya, folyamatosan átpisilt az én kanjaim területére, a kerítés mellett mutogatta magát, ha kölyök közel ment a kerítéshez annak megpróbált nekimenni és hasonlók. + A kutyák folyamatos lehívása arról a kerítésről.

2014. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ezért sokszor leszólnak de ilyenkor mindig beírom, hogy én ezért sem hagyom a kutyáim felügyelet nélkül a kertben. A gyerekre rászólhatsz ami vagy hat vagy nem. A kutyád nyugalma fontosabb. Ha nem tudsz vele foglalkozni, akkor rakd kennelbe, vagy engedd be a házba. Esetleg ültess sövényt.
2014. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi így már meg tudom oldani:)
2014. febr. 24. 16:28
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha az én szomszédom bántaná a kutyámat, asszem kapna a pofájára. Készíts felvételt arról, hogy a gyerek piszkálja a kutyádat. Akkor lesz bizonyítékod ellene, hátha kap a gyerek egy atyai pofont végre.
2014. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!