Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha fuszereset...

Mit tegyek, ha fuszereset evett a kiskutyam?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek kiterni a korulmenyekre, a baj mar megtortent, es tudom nagyon jol, hogy nem ehet ilyet. Kizarolag minosegi tappal etetem.


3 honapos kutyarol van szo, valoszinuleg egy darab csipos szarazkolbaszt ehetett, es par oraval kesobb kb. Hajnal 1 es 2 kozott folyamatosan ment a hasa, es hanyt is egyszer, akkor meg rendben volt es vidam, de reggelre eleg kedvtelen lett. Rengeteg vizet ivott,a tapot nem fogadta el, egy kis natur joghurtot evett.


Esetleg van valami amivel segithetnek meg rajta?



2017. aug. 13. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy egy darab fűszeres kolbásztól ennyire rosszul legyen. Azért nem kell ennyire túlaggódni az etetést. Ha rosszul van, orvoshoz kéne vinni, mert nem tudom elhinni, hogy az a kis darab fűszeres kaja okozta a bajt.
2017. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tarom hogy ez a kolbásztól van. Mielőbb vidd el állatorvoshoz, lehet hogy kifogott valami fertőzést.
2017. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem túl nagy a valószínűsége, hogy a kolbász a hibás.

Vidd orvoshoz, egy ilyen korú babakutya könnyen kiszáradhat, és az végzetes lehet!

2017. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!