Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák mennyire pontosan...

A kutyák mennyire pontosan tüzelnek?

Figyelt kérdés

Március 10-én kezdte tavasszal a kutyám a tüzelést, így a fél éves ciklus szerint szeptember környékén számítottam rá, de a napokban észrevettem hogy be van dagadva a pérája, tehát egy hónappal hamarabb kezdte.

Ilyenkor ez erre a ciklusra áll be az egész életére, vagy következő évben eltérően alakulhat? Van ami befolyásolja hogy majd valamiben ezek a ciklusok eltérnek-e?



2017. aug. 14. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az a szuka, amelyik napra pontosan tüzel az életet során.
2017. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Flash! válasza:
Nyàron nagyon ritkàn,tèlre szoktak inkàbb beàllni a tüzelèsi ciklussal, de ez függ a külső hőmèrsèklettől ès attól is hogy a helyisèg ahol a kutya el van helyezve mennyire huzatos; illetve hogy bundavastagsàgànak függvènyèben jól èrzi e magàt ott az eb.
2017. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!