Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Nem komoly, ugye?

Mi lehet ez? Nem komoly, ugye?

Figyelt kérdés

Az elején leírom a sztorit röviden:D


2 hete voltam a kutyámmal az állatorvosnál mivel az arcán kinött valami pattanás szerű,azt mondta hogy az egyik szörtüsző begyulladt semmi komoly,kaptunk kenőcsöt hogy azzal kenjem.

Erre rá pár napra eszre vettem a labán is egy ilyet,az már valószínüleg nem lehet ugyan ez.

Úgy voltam vele hogy majd visszaviszem az orvoshoz 1-2 nap múlva,de teljesen megfeledkeztem róla hiszen nem fáj neki,nem biceg..semmi,csak akkor veszem észre ha simogatom (akkor se mindig mert NEM nagy).


Azóta már eltelt 1 hét,úgy tervezem hogy szombaton viszem el mert akkor délelöttös vagy megpróbálom elötte.

Azért csak próbálom mert a buszon nem nézik jó szemmel ha felviszem a kutyát,hiába van hordozóban.


Mi lehet ez?

Ha eddig nem volt baja ebben a pár napban nem lehet,ugye?


Amúgy,1 és fél éves,nöstény pincsi.



2017. aug. 14. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj neki, kibírja pár napot a dokiig.

sok minden lehet, zsírcsomó, szőrtüszőgyulladás, bőrféresség, allergia, daganat, stb. Erre majd a doki ad választ. Az én kutyámon cseresznyemag nagyságú zsírcsomó van, de nem ártalmas, doki szerint felesleges kivágni is.

2017. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Lehet ez is csak az lesz.

Mondjuk a daganattól tartok nehogy valami komoly legyen.

De ha eddig nem volt most se lesz,meg hát ez a kis pötty kisebb mint a kisujjamon a köröm,a daganatok általában meg nagyobbak.

Amíg látom hogy nincs komolyabb baja nyugodtabb vagyok de a héten még valamikor elviszem dokihoz.


Még egyszer köszi:)

2017. aug. 15. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!