Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan van annyi kutyája?

Honnan van annyi kutyája?

Figyelt kérdés
Jófogás...gondolom,nem kell kifejtenem. Esténként ha elalszik a lányom,kutyás hirdetéseket szoktam nézegetni hobbiból. Van egy hajdúdorogi hapsi,állandóan 5-6 hirdetése van fent,vagy még több. Német juhászokat hirdet főleg. Törzskönyveseket is. Akkor neki van egy telepe,tele kutyával? Vagy honnan ez a rengeteg kutya? Törzskönyveset elad neki a tenyésztő?
2017. aug. 20. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Én egy azt hiszem tolnai férfi hirdetéseivel vagyok ugyanígy, egyszerre 6-7 fajtából árul kölyköket, és 2-3 fajtából felnőtteket amikkel már vagy nem tud szaporítani vagy nem divat már és nem tudja a kölykeiket eladni. Undorító komolyan mondom.


Igen egyébként, ezek telepek, szín tiszta haszonszerzésből és kizsákmányolásból élnek. A törzskönyves kutyáknak pedig vagy hamisította a törzskönyvet vagy pedig tenyésztő engedélye nélkül szaporít velük.

2017. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy képzelem, hogy a szaporítók hirdetéseiben a "törzskönyves" csak valami olyasmi, mint amikor a nepper beleírja a hahun a hirdetésbe, hogy vezetett szervizkönyv, aztán kiderül, hogy szervizkönyv sehol vagy ha tényleg van, akkor egy bejegyzés van benne három évvel ezelőttről. Beleírják, hogy felhívd, aztán ha rákérdez valaki, megpróbálják kidumálni, hogy az anya törzskönyves, lehetne a kölyköknek is, de az drága lenne és úgyse jó semmire, meg ilyenek. Gondolom.
2017. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet...hihetetlen amúgy. Nekem 1 kutyám van egyszerre általában (2 hónapos kortól halálukig),bár volt már 2 is. Hát,elég volt sétáltatni őket. Ennyi kutyával nem is tud törődni egyáltalán...Szerintem nem is akar.
2017. aug. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!