Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért agresszív a kutyám? Van...

Miért agresszív a kutyám? Van egy 8honapos angol bulldog kutyám és néha néha de egyre sűrűbben vannak olyan percek kb 10-15 amikor nem lehet vele bírni ugrál ugat futkos a lakásban.

Figyelt kérdés
ha megpróbálom le nyugtatni harap nem erősen de lehet érezni hogy nem Játékból, morog. Először azt hittem unatkozik és azért, de olyankor is csinálja mikor fel jövünk egy 1óras lenti játékból. Segítsetek légyszi
2017. aug. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez játék, csak nincs megnevelve, nincsenek korlátok a játékban. Mit próbáltál eddig pontosan, hogy lenyugtasd?
2017. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Benne van a vereben. Bulldog. Ha uszkar lenne, nem ilyen lenne. Ennyi idosen a kutya olyan, mint egy kamasz. Probalkozik, szeretne o a fonok lenni.
2017. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
a bulldogok gladiátor kutyák, nem ismerik a korlátokat és határokat, ezt nagyon következetesen kell nekik tanítani. (az is bejátszhat hogy esetleg ideggyenge)
2017. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyelőre nem agresszió, de az lehet belőle, ha nem állítod le időben. Ha túl pörög, szólj rá, aztán kapd el, ha harap-morog, kapd el a grabancát, szorítsd le a földre. Ha nem bírsz vele, vidd el kutyasuliba, ott majd segítenek. Még nagyon fiatal kutya, nem kéne megvárni, hogy súlyosabb problémák jelentkezzenek.
2017. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bulldog.

Egy bulldog tenyésztő mondta, hogy ilyenkor bezárja szobakennelbe, míg le nem nyugszik.

2017. aug. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém három éves, soha nem volt vele ilyen probléma. Az ignorálás jó lehet ilyenkor ha a többi lakót nem zavarja. Ha elkezdi azonnal vége a játéknak, ha megharap felszisszensz és otthagyod. Tanítani kell nekik a játékot mindenképp. Én szocializáltam, de még így is kicsit vadabbul játszik a többi kutyánál. Szeretnek vadulni nagyon, meg bírkózni. Több gazdától is hallottam hogy nehéz bírni velük. Ettől függetlenül tanítani kell, de lehet hogy kinövi. Idősebb korukban ezek elég nyugodt kutyák.
2017. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!