Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újszülött kutyák szoptatásához...

TheAdam531 kérdése:

Újszülött kutyák szoptatásához létezik olyan eszköz, amivel egyszerre többet is lehet etetni?

Figyelt kérdés
A cumi jó megoldás, de lassú és sok a kiskutya, időm pedig nem valami sok, esetleg ilyen mell-sor, 4 körüli mű emlővel amivel lehetne etetni egyszerre, kecsketejjel vagy tápszerrel tölteném meg, létezik ilyen?

2017. aug. 21. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet őzeknél netes videón, de sajna nem tudom belinkelni neked, mert nem mentettem el. Volt a videón egyfa állványzat bevágásokkal és abba rakta a gondozó a cumisüvegeket, így mindegyik egyszerre tudott kajálni. Működhet kutyáknál is. Valami vastagabb szövetet raknák a fára, mert ők közben "dagasztanak" is. Szerintem ha ügyes vagy meg tudod csinálni te is!
2017. aug. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cumisüvegek fentről lefele nézzenek kb úgy hogy fekve tudjanak szopni, és oldd meg az üvegek rögzítését is, hogy ne tudják kilökni. Sok sikert!
2017. aug. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az üvegek oldalára szilikonragasztóval kis tépőzárdarabot ragasztasz, bármelyik méteráruban kapni. Így annyit kapcsolsz össze ideiglenesen amennyit akarsz.
2017. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!