Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál ez most mit jelent?...

Kutyáknál ez most mit jelent? Más lityáknál is tapasztalható?

Figyelt kérdés
Régen volt egy tacskóm. Nagyon szereztem. De amikor vittem sétàlni egyszercsak megszagolt egy területet, és beledörgölözott. Most németjuhászom van. Ö nem csinálja ezt. Legalábbis én még nem làttam.

2017. aug. 21. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Régi ösztön, még a farkasoktól ragadt meg. Leginkább vadászathoz rejtőszag miatt csinálják. Általában az ilyen helyeken valamilyen állat elhullott és abban fetrengenek meg.
2017. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kutyák szeretik azokat a szagokat ami nekünk büdös. Kaka, rohadó dög a favorit ,vagy annak a helye, amit te már nem látsz. Hogy ez rejtőszag miatt kell, avagy egyszerűen 'parfüm' nekik, azt nem tudni pontosan,de nem minden kutyában maradt meg ez az ösztön és nem mindegyik fetreng bele a büdösbe.
2017. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szereztem a lityámat.
2017. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagytestűm van szintén csinálja sőt gyakran szarba fekszik bele és még büszkén mutogatja is. Állítólag rejtőszag céljából csinálják.
2017. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hüha! Az igen. Nem is gondoltam volna. Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. aug. 23. 22:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Ez a sz@r szövegjavító.
2017. aug. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!