Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Nagyné Laura kérdése:

Mi a véleményetek erről a ponenáriai törpespiccről? Valóban ponerániai? Kérem tapasztalattal rendelkezők írjanak!

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 20:54
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja befogadtunk 2 macskát, legalább annyit rájuk költöttünk mint a kutyád ára és tudod mennyit kértünk értük mikor túl kellett adnunk rajtuk? SEMENNYIT!! mert nem haszonszerzés és kizsákmányolás volt a cél, hanem hogyha már nálunk nem tudtak valami oknál fogva maradni legalább jó kezekbe kerüljenek, eddig egy állatunkért sem kértünk pénzt, pedig megtehettük volna és el is vitték volna annyiért amennyit rájuk költöttünk.
2017. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
0%
#40 azért az ajándékozás kicsit túlzás, megértem hogy ingyen kutyát akarsz (ki nem) de kicsit undorító hogy ezt a kutyát próbálod épp megszerezni mert nagyon látszik.
2017. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő ugye nem nekem címezted???
2017. aug. 23. 15:19
 44/55 anonim ***** válasza:
0%
szerinted te vagy a 40. válaszoló?
2017. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál. 75 ezerért a kutyának se fog kelleni ne is haragudj. Egyszerű keverék kutya. Talán ha lenne agyad előbb allergia tesztet végeztetsz és aztán hozol kutyát. EGY KUTYA NEM JÁTÉK! Gyönyörű példát lát a gyereked, mikor fel*szod a kutyát a Jófogásra a Zara ruhák meg a fehér gatyád mellé. Szégyelld magad te féreg, és még csodálkozol miért "te vagy a rossz"? Fujj.
2017. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Bocs hülye kérdés volt...
2017. aug. 23. 15:22
 47/55 anonim ***** válasza:
82%

40-es vagyok:

#42 :D Igen haha. A félmilliós orosz import valódi pomerániaim mellé aki úgy él mint egy király már nem fér bele egy kis keverék kutya anyagilag.

Annyit mondtam, hogy ideiglenesen szívesen befogadom ha ezzel tudok segíteni.

Mellesleg, nem tudom hol kérnek el bárhol is keverékért pénzt ha már itt tartunk egyébként...

2017. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
27%
például felénk nem illik ingyen adni állatot, nagyon megy a támadás érte, mert akkor bárki magához veszi semmi felelősséggel esetleg haszonszerzés céllal. Legalább az ivartalanítás és a oltás árát illik elkérni, nálunk ez a normális.
2017. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Szerintem felejtsük el az egész kérdést, nagyon nem ez volt a célom ezzel ami itt kialakult...
2017. aug. 23. 15:27
 50/55 anonim ***** válasza:
77%
Vedd le a hirdetést, vagy lehet megkeres a NAV...
2017. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!