Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Édesapám szerzett egy Rottweil...

Édesapám szerzett egy Rottweiler szuka kölyköt és gőzöm sincs, hogy mi legyen a neve? Szeretnék valami erőt sugalló, tekintélyes, de mégis női nevet. (mondjuk egy istennőét, de lehet más is) Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16:06 1 pincsi + 1 puli + 1 yorkshire + a mostani roti az 4 kutya, akárhogy számolom ;)...a legmegengedőbb ebrendelet sem enged 3-nál többet, kivéve ha tenyészeted van...
2010. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

na de a diszplázia elleni védőoltásról írhatnál még :)

legyen a neve Szultán :D

2010. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jaa szuka, akkor bocs :D:D
2010. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

16:33 Szultána még lehet...


amúgy a diszplázia elleni oltás szerintem mindenkit érdekelne...

2010. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Úgy van ennyi kutyánk, hogy van egy családi házunk és egy vendéglátó helyiségünk egy hozzá tartozó házzal és udvarral. A pincsi és a yorki otthon van, a másik háznál pedig a puli és mivel ő már több, mint 11 éves így most vettünk egy rottweiler-t (egy ismerős ajánlotta). A diszplázia elleni védőoltásról én sem tudok többet mondani, gondolom, hogy létezik, mivel nem egy hirdetésben olvastam, hogy a kutyusok szülei diszplázia mentesek, illetve az ellen oltottak.
2010. máj. 25. 18:35
 16/17 anonim ***** válasza:

Jaj, ne cs*szegessétek már, lehet, az apja úgy mentette meg a kiskutyát, akit ki akartak dobni!!! Mit tehetnek ők arról, hogy befedeztek egy szuka kutyát, ami nem az övék?

Ha nekem választanom kéne, biztos nem roti szukát cipelnék haza. De ha az életét kellene megmenteni, sietnék minél hamarább biztonságba hurcolni, mielőtt a szuka gazdái vízbefojtják a kicsit.


Mit szólnál a Héró-hoz? (Hőst jelenet, Shakespeare hősnő :))

Vagy a Hildához? (A jelentése hősnő :), Wagner-utóérzésű név)

2010. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A mi Rotink Iza volt..sajnos már nem él:(( 12évig hű és egészséges volt ...és neki se volt törzskönyve és papírja.
2010. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!