Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 tabla csokit...

A kutyám 2 tabla csokit evett, majd kihanyta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 eves Jack Russel Terrierem.. 6-8 kg korul van.Sajnos egy ket oraja feljottem az emeletre egy orara,a kutyam pedig belokte a hatso ajtot es bejott...a dohanyzoasztal alatt ket kibontott csoki volt.Egy etcsokis tibi meg egy tejcsokis boci...Nemhittem volna hogy bejon mert sosem szokott...Tudom hogy en vagyok a hibas de komolyan nem gondoltam volna hogy beloki az ajtot es az egesz hazban az lesz az elso,hogy megeszi a csokikat..Mostmar kihanyta nagyjabol.Csokimergezest kapott az biztos,viszont ha kihanyta lehet valami baja? Beletud halni? Nemtudok igy aludni..Orvoshoz pedig most nemtudom elvinni..
2017. aug. 23. 23:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hat te hulye vagy...komolyan azt hiszed hogy viccelodnek?EZZEL? honnan lenne idom baszakodni a gyakorikerdeseken csak ugy viccbol? Kimentem hozza az elobb es rohadtul ver a szive.Egyebkent meg van olyan h csokimergezes keress ra..
2017. aug. 24. 00:08
 2/12 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz, mert a mérgezés a legkisebb ami történhet!
2017. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ORVOS
2017. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hanem visszed orvoshoz 95 százalék hogy elpusztul én már rég elvittem volna.
2017. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aggódsz, de nem akarod orvoshoz vinni. Ez eléggé megcáfolja azt, hogy valóban féltenéd a kutyádat. Old meg, vidd orvoshoz!
2017. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A máját tönkrevághatja ha nem hányta ki az egészet. Voltál vele orvosnál végül?
2017. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ver a szíve, akkor sajnos fel is szívódott valószínűleg a csoki teobromin tartalmából, bár lehet, hogy "csak" a hányás miatt ver annyira. Mennyi idő telt el a hányásig? Mindenképpen orvoshoz kellene vinni ilyen esetben, vagy minimum telefonon tanácsot kérni egytől!!! Jobban van azóta?
2017. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Túlélte szegény?
2017. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írd már le légyszi, mi lett a kutyával, hasznos infó lenne.
2017. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!