Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy a német juhászok...

Igaz hogy a német juhászok már nem alkalmasak semmi másra csakis kiállitásra?

Figyelt kérdés
A volt osztálytársam azt mondta hogy csakis kiállitásra jók, már nem jók őrzö-védöre meg személyvédelemre,meg azt mondta hogy a németjuhász már "nemjo" mert az amstaff a jó ez olyan mértékben felb*szot hogy olyan szavakat mondtam ki amiket megbántam mert szidta az én német juhászomat is,bocsánat de nemtudtam máshogyan kifejezni magam,írjátok le a véleményt gyenge a németjuhász?már nemjó semmire sem?

2017. aug. 24. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért adsz egy olyan hülye véleményére aki a divat bull típusú keverékekre veri a nyálát? Persze az amstaff neki a jó amit a szomszéd jóska bá szukája ellett a pista bá kanjától. Az ilyen emberek staffjai mind onnan vannak.


Egyébként a németjuhászoknál valóban van show és munka vonal, értelem szerűen a show vonalnál a kinézetre gyúrtak rá, a munka vonal viszont megmaradt az eredeti jól dolgozó állomány egyedeinek a vérvonalán.

2017. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, csak jó vérvonalból kell választani. A pitek sokkal kevésbé alkalmasak erre mert kutyák elleni agresszió van beletenyésztve nem pedig emberek elleni. Azt amelyik emberre támadt kivonták a tenyésztésből.
2017. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azon a hülye gyereken nagyon felb*sztam magamat nagyon idegesitö hogy lenézik a nem divatkutyákat.
2017. aug. 24. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

A küllem vonal valóban nem jó már igazi munkára. Az idegrendszerük is gyenge, az ösztönkészletük is. Egy kisebb részükkel lehet dolgozgatni, de valódi, jó munkára nem alkalmasok.

Viszont a munkavonal nagyon is jó. Rohamosan nő az elvárás a sportban is, a szolgálati kutyáknál is, és ezt követi munka nj tenyésztés.

2017. aug. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem küllem kutyám van, járok vele őrző védőre, és jó benne.
2017. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezért írtam, hogy komoly munka. Szolgálati munka, ringsportok vagy magas, verseny szintű IPO.
2017. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!