Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire beteges egy német...

Mennyire beteges egy német juhász manapság ha jó tenyészetböl veszel?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen betegségre gondolsz?
2017. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csípő displazia meg stb betegség.
2017. aug. 25. 00:31
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos eléggé. Ha csak kedvencnek tartod, nem teszed ki nagy terhelésnek, akkor lehet, hogy nem fog soha előjönni semmi gond. De ha dolgozol vele (és egy német juhászt eleve erre találtak ki), akkor biztos, hogy előjön a dp is, de főleg a gerinc, ha kicsi hajlama is van rá. Rengeteg beteg kutya van.
2017. aug. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó kaja, mozgás, futás , játszás kutyákkal,veled,nem elhizlalni.
2017. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Beteges sajnos.Én bele is nyúltam egybe, pedig tenyésztőtől vettem.Már kocsit vehetnék az árából amit ráköltöttem.
2017. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
munkavonalasat vegyél inkább,ott az egészségre mennek rá, show vonalnál már a dp-t nem szűrik sajnos,legalábbis nem mindegyik tenyésztő.
2017. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"show vonalnál már a dp-t nem szűrik "

Ezt honnan veszed? Ismered az nj tenyésztési szabályzatát?

Kétlem.

2017. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Már a munkavonallal sem lehet biztosra menni. Náluk a gerinc probléma jön elő egyre több kutyánál.

Erre pedig nincs előszűrés.

2017. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem két német juhászom van, az egyiknek már mindkét lábát műtötték, mert elszakadt az ínszalagja, a másiknak meg valamiért kevés a gyomorsava, úgyhogy azzal is volt már gond. És mi sose vittük őket kiképzésre, viszont jó nagy mozgásterük van, mert egy kb. 10.000 négyzetméteres területen vannak.
2017. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Onnan,hogy 4 német juhászt ismerek különböző tenyésztőtől vásároltakat és mindegyik diszpláziás.


Oda írtam,hogy legalábbis nem mindenhol van már szerintem szűrés,ezek szerint.

2017. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!