Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogváltás járhat fájdalommal?

Fogváltás járhat fájdalommal?

Figyelt kérdés
Kölyökkutyám második napja bágyadtabb, mintha fájna valamije, kicsit nyüszögött is. Elmúlt négy hónapos, szerintem most kezdte váltani a tejfogait. Szerintem komoly aggodalomra nincs ok, mert ugyanúgy farkasétvágya van, éber, figyelmes, talán kevésbé aktív. Mintha a lábával a pofiját piszkálta volna a fogánál, ezért is gondolok arra. Tehát okozhatja a fogváltás? Köszi.
2017. aug. 26. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen a fogváltás járhat fájdalommal. Adj neki valamit,amit rághat. Esetleg valami játék lehetőleg gumiból. Semmiképpen ne műanyag legyen. A mi kutyánk fogváltás közben kapott rá a papucs rágcsálásra.
2017. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, van neki rágcsálni való, de inkább azt vettem észre, kevesebbet rágcsálja most ezeket.
2017. aug. 26. 20:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Műanyag miért nem jó? Rossz papucs van neki:)
2017. aug. 26. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha belenéznél a szájába?

Egy fogváltásnál nem az a jellemző, hogy bágyadt a kutya.

2017. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván bele néztem a szájába, és mint ahogy írtam, annyira azért nem bágyadt. De aki kicsit is figyel a kutyára, az észre veszi az apró változásokat is. Közben olvasgattam: [link]
2017. aug. 26. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert miénk egyszer szerzett egy műanyag gyerek játékot és nagyon felsértette a száját a kutyusnak.
2017. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!