Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok?

Milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy 8 hónapos szibériai huskym.Eddig Josera kids-t adtam neki(a tenyésztő ajánlására),de már megnőtt,úgyhogy itt az ideje a váltásnak.Milyen tápot ajánlanátok neki?(akár joseran kívűl is,ára nem számít)

2017. aug. 27. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Josera jó táp. Duck & Potato vagy Festival a legjobb szerintem felnőtt kutyusnak ebből a termékcsaládból.


Ha van a közeletekben Fressnapf, akkor a Real Nature nagyon jó még!


Taste of the Wild, Brit Care, Carnilove szintén nagyon jók. Ha válogatsz, a fehérje tartalmat nézd és hogy mik vannak az összetevők között az első helyen.

2017. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk 8 hónapos kutya még bőven kölyök, így szerintem indokolatlan a junior tápról való válltás. Mi ezzel etettük és a tenyésztő is: [link] .

Szintén Szibériai Husky.

2017. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egy ideig akkor még maradok a josera kidsnél. Aztán szerintem kipróbálom amit a 2.válaszoló küldött,mert nagyon tetszik az összetétele,látszik,hogy jó minőségű:)
2017. aug. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!