Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fogadjam el, hogy a...

Hogy fogadjam el, hogy a kutyám akivel együtt nőttünk fel nemsokára el fog hagyni?

Figyelt kérdés

Még hála az égnek nem ment el, itt szuszókál mellettem az ágyban. De már nagyon idős 17 éves lesz februárban, egy évvel fiatalabb mint én. Nagyon kicsi voltam amikor megkaptam, de a szüleim hatalmas állatbarátok, és úgy gondolták minél előbb annál jobb :D És milyen jó döntés volt, tényleg együtt nőttünk fel, együtt tanultunk meg mindent, ő volt a legeslegelső barátom, ő legjobb barátom.

Mivel mindig is sok állatunk volt, már nem egyszer megtapasztaltam az érzést amikor valaki akit nagyon szeretsz elmegy. Búcsúztam már teknősöktől, nyulaktól, hörcsögöktől, papagájoktól, cicáktól, sőt még egy bagolytól is, bár ő nem igazán volt háziállat, de őt is nagyon szerettem. Szóval a lényeg, hogy eddig mindig túltettem valahogy magam ezeken a dolgokon. De őt nem tudom hogy leszek képes elengedni ha eljön az idő.

Tudom hogy ez az élet rendje, és azt is hogy most még van időnk amit együtt tölthetünk de most hogy a másik kutyánk nagyon beteg és valószínűleg hamarosan el kell majd altatni, ilyen gondolatok járnak a fejemben. :((

Tegnap aludni is alig tudtam. :(

18/L


2017. aug. 28. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Én a macskámmal nőttem fel. És miután elment nagyon sokáig volt hiányérzetem. De aztán megbékéltem a helyzettel és éltem tovább az életemet
2017. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Ez van... ha elmegy, meggyászolpd aztán, amikor már ugy érzed, lesz uj kutyád.

Ne ezen agyalj, hanen élvezd ki a társaságát, hisz még él :)

2017. aug. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettegtem ettől. 6 éves koromban a tesóm meg én kaptunk egy cocker spánielt, vele nőttünk fel. Mindig mindenhol ott volt velünk, minden fontos eseményen, hatalmasakat sétáltunk vele. :) 14 éves volt. Tavaly tavasszal kiderült, hogy rákos, azt mondták nem túl jók az esélyei. Kétszer műtötték, utána velünk volt még fél évet, de sajnos meg kellett hoznom a döntést, hogy altassák el, mert már csak szenvedett. Ő volt a legjobb barátom, nem tudtam elképzelni nélküle az életet. Amikor meghalt, borzalmasan nehéz volt. Hetekig csak sírtam, de azt hiszem ezen túl kell esni... :( Remek gazdi vagy, nem sok kutya éri meg a 17 évet. Biztos nagyon jó élete van melletted, és ebben mindig vigaszt találhatsz majd. :) Az idő tényleg segíteni fog, de egyelőre ne agyalj ezen. A kutyusod boldog, és mindig imádni fog téged, bárhol is legyen. :)
2017. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj erre! Még él a kutya, próbálj meg minél több időt vele lenni! :) sétáljatok, labdázzatok stb. De én azt is szoktam, hogy csak kiülök hozzá a kertbe és olvasok, miközben ő az ölemben fekszik (25 kilós német juhász :D). A kutyának csak az a fontos, hogy veled legyen. :)
2017. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!