Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az uszkár szerintetek is...

Az uszkár szerintetek is ronda kutya?

Figyelt kérdés

Persze nem azt mondom, hogy rossz. Belőleg biztos aranyosak Ők is...

De szerintem borzasztó ahogy kinéznek.


Szerintetek?


Illetve szerintetek melyik a legcsúnyább fajta külsőleg?


2017. aug. 30. 12:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint az uszkárok természetes fazonban tetszenek. Amikor mindenhol egyenletesen nyírják őket, valahogy így:

[link]


[link]


[link]


Máshogy sem mondanám csúnyának őket, csak nem az én ízlésem ;) !

2017. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az uszkárral semmi gond, nagyon okos fajta, és részemről szépnek találom. A legcsúnyább csóri csivava. Abból még szépet, aranyost nem láttam. Sorry, ha valakinek az a liblingje :)
2017. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak ez a fazon nem tetszik, de az viszont nagyon nem. Nekem amit a 8-as linkelt be az is csúnya, viszont, amit a 11-es, na azok nagyon cukik. :)
2017. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is bírom az uszkárokat, tetszik a szimpla rövidebbre nyírás is, de nekem bejön az #8 által linkelt fazon is, az egy kicsit karakteresebb, uszkárosabb, de még mindig nem gáz és praktikus is, ha nem tiszta szőrös egy kutya pofája, nem ragad bele a kaja és egyéb vacak, amit megszaglászik.
2017. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
Hát nekem, akkor se tetszik, ha rövid az orrán a szőr, hiába praktikusabb. Havanese kutyám van, úgyhogy értem mire célzol, de ennyi erővel a kopasz fajtájú kutyák a "legpraktikusabbak".
2017. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 Nyugi, engem igazán nem zavar, hogy neked nem tetszik, kinek mi, ugye. Nekem nem azért tetszik, mert praktikusabb, azt csak hozzátettem, nekem tényleg tetszik ez a nyírás :)
2017. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

OFF:

14-es, nekem snacijaim vannak, totál megértem miért mondod, hogy praktikisabb, ha a pofáján le van nyírva a szőr :D !

(11-es voltam :D )

2017. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Te láttál már igazi uszkárt közelről? És most nem egy rossz szőrminőségű jófogásos-szapis uszkár jellegű (uszkárt nyomokban sem tartalmazó) keverékre gondolok. Nézz meg egy rendes minőségi tenyészetből származó uszkárt. Akár melyik méretkategóriában. És tényleg vannak "hülyébb" fazonok amikre képesek nyírni, de annak ellenére, hogy nekem a vese-pompom fazon nem tetszik, volt már olyan óriás uszkár vese-pompomosra nyírva amelyiknek utána fordultam az utcán és megnéztem alaposan. Sajnos azonban rengeteg szaporítós uszkárt adnak el,amelyek tényleg rondák, de azok nyomokban sem tartalmaznak uszkárt. Számtalan esetben láttunk olyan hírdetést: "uszkár kölyök" aztán kiderül uszkár nincs is benne. Leginkább a szaporítók minden kicsit göndör szőrű lelógó fülű kutyát uszkárnak adnak el.


Javaslom menj el egy uszkár találkozóra és nézz körbe.

2017. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs uszkárom, de ismerek néhányat. Ha simán rövidre van nyírva a szőrük, fel sem ismerik az emberek, hogy milyen fajta. Az óriásuszkár pont úgy néz ki, mint egy göndör vizsla, a többi ugyanez csak kisebben.


Csúnya fajtát még nem láttam. Az extrémen rövid orrúaktól ráz a hideg és borsódzik a hátam, de nem azért, mert nem találom őket szépnek, hanem azért mert ők eleve annyi levegőt kapnak, mint én, amikor asztmás rohamom van.

2017. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!