Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes K9-es hámra beruházni?...

Érdemes K9-es hámra beruházni? Kényelmes a kutyának? Nem melegíti nyáron? Úszhat benne?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

A beruházás fogalma: [link]


Egyébként igen, megéri, biztos lehetsz hogy kényelmesebb illetve biztonságosabb mint egy józsfvárosi termék. (már ha van még olyan)

2017. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abszolút megéri, én nem bántam meg, hogy megvettem.
2017. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is megéri. Kényelmes a kutyának, én nyáron sem vettem észre, hogy nagyon melegíteni, de én szeretnék jövő nyárra egy Julius-K9 hevederhámot, ami nem takarja annyira. Úszni is úszhat benne.

Nekünk 2 Julius-K9 hámunk van, és egy pórázunk. Az összes terméküket szeretjük, meg vagyunk elégedve. A pénzünkért minőséget kaptunk ;) !

2017. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk is van, munkához hordja. Szerintem hobbira nem érdemes ennyi pénzt kifizetni, hacsak nem valami extrém húzós kutyád van.
2017. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi mantrailingre használjuk, kényelmes neki, bár a későbbiekben szeretnék neki speciális mantrailing hámot venni ( az is k9-es lesz). Ha rááldozol ennyi pénzt vedd meg neki, ha sokallod nézz szét olcsóbb hámok között, főleg ha sétához kell. ( nem tudom mi a helyzet de ha nagyon húzós inkább tanítsd meg normálisan sétálni pórzon, hámmal csak még jobban fog húzni, és az egyikőtöknek se jó)
2017. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nekedcsakvalaki ***** válasza:
26%
Én hámot semmi kép nem vennék kutyának,ha csak nem munkra kell amihez valamit húznia kell.Ha csak sétáltatni szeretnéd semmi képp,mert akkor húzni fog a kutya bármilyen hám is az.Biztos jó minődég meg minden,de pl.: a lovakra kocsihúzáshoz adunk hámot,máskor nem.Ettől huzzák a kocsit,szóval a hám a kutyát is húzásra ösztönzi így sétára semmi képp nem ajánlott bármilyen is a kutya.Mamámék kutyája nagyon szépen sétál meg nyugodt meg minden,de ha hámmal sétáltatjuk eszeveszettül húz és nem marad nyugton
2017. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Teljesen jól nevelt kutya, laza pórázon sétál. A hám biztonságosabb (volt már hogy megijedt és kibújt a nyakörvből) sokkal, jól nevelt kutya abban sem húz. Enyém is láb mellett jön hámban. Ha nyakörv van rajta (mivel laza pórázon sétál és kistestű) mindig rálép a pórázra, ez őt is és engem idegesít. Hámban nincs ilyen gondunk. Mondjuk 80%-ban póráz nélkül van, csak forgalmas részeken kötöm meg. Jelenlegi hámja Trixie, teljesen bevált, de lassan szét fog jönni (3 éve hordja) ezért gondolkodom a K9-en.

2017. aug. 31. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a biztonság miatt kell, akkor ne K9-et válassz, mert abból ki tud bújni. Az enyémnek pont a metró mozgólépcsőjén sikerült ez az akció, szerencsére nem lett baj, mivel nyakörv is volt rajta. Hámot mi utazáskor használunk, mert azzal jobban tudom irányítani, emelni, arrébb tenni. Ez elöl fog, plusz alul van a mellső lába mögött összecsatolva. Ha nagyon akar simán kibújik belőle.
2017. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ohh, ez jó tudni. Akkor szerintem maradunk a Trixie H-hámjainál. Ebből sosem bújt ki és elég strapabíró.
2017. aug. 31. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!