Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet kopasz folt a...

Mitől lehet kopasz folt a kutya szőrén?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy van, olyan nagyobb körömnyi nagyságú. Teljesen normális a bőre ott is, nem piros, nem száraz stb. Csak egyszerűen ott nincs szőre. Mitől lehet ez? Valami fertőzés lenne? Vagy élősködő? Esetleg vitaminhiány, allergia?


Kistestű kutya, 8 éves, rövidszőrű. Kiltix bolhanyakörv van rajta, a folt az oldalán található. Happy Dog Mini tápot eszik. Jövőhéten megyünk dokihoz oltásra, akkor természetesen ezt is megmutatjuk neki. Addig is érdekelne mi okozhatja ezt. Köszönöm!


2017. szept. 3. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A szőr hogy lehet kopasz? Kopasz szőr.


Jó, nyugi, értem mit szeretnél! :)

Így látatlanban azonban nem tudom megmondani, mi okozhatja, ha nem zavarja, nem hiszem, hogy kéne miatta aggódni, de mutassátok meg majd a dokinak.

2017. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl. lehet gomba. Doki majd megállapítja.
2017. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# oké, oké, így tényleg hülyén hangzik, csak siettem és nem gondoltam végig :D


Köszönöm :)

2017. szept. 3. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hatvanezer dolog okozhatja, többek között az is, hogy néhány kutyának idős korára random kopasz foltok keletkeznek a bőrén.
2017. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!