Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sötétebb foltok a kutya...

Sötétebb foltok a kutya bőrén? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a hasán és a fülén is megjelent néhány ilyen folt, ami eddig nem volt. Nincs más tapintása mint másutt. Olyan mintha megfestette volna valami foltokban, de nem jön le samponnal sem, szóval tuti nem valami kosz. Illetve mintha sötétebb színű lenne a végbélnyílása is. Ez jelent valamit? Vagy csak öregszik? 8 éves, kistestű, ivartalanított kan kutya.

2017. máj. 4. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem öregszik, az én 11 éves kutyámnak látom a hasán ezeket az öregségi foltokat, ugyanúgy kijönnek nálunk mint nálunk is ahogy idősödünk.

Akkor van csak okod aggodalomra ha hirtelen jöttek elő egyik napról a másikra, vagy gyorsan nőnek.

2017. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyha akarod akkor szerintem vidd el állatorvoshoz
2017. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1%
Még mindig élt bennem a remény, hogy valami értelmes kérdést tud feltenni egy kutyás... De már tuti: csakis a kutyás emberek foglalkoznak ilyen hülyeségekkel. :D Minek nézegeted a kutyád ánuszának a színét? :D Jesszus, de undorító népség vagyok. :D A többi folt pedig az öregség jele (vagy rák, csak, hogy rád hozzam az infarktust)...
2017. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de lesz*rom mit gondolsz. És igen, nap mint nap látom, szokásom felszedni utána az ürüléket, illetve elég gyakran előttem megy. Ha tetszik, ha nem, látom.


Az értelmes válaszokat köszönöm.

2017. máj. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!