Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Premium rossz táp? Baj...

A Brit Premium rossz táp? Baj ha a kutyáim ezt eszik?

Figyelt kérdés
Egyik kutyás ismerősöm szerint elég gagyi, ezért kérdem.

2017. szept. 6. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7-es voltam
2017. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A linkelt táp jónak tűnik. Illetve megnéztem ezt a Joserát is, ez is szuper így elsőre. Szerintem akkor váltani fogunk, ha elfogy a Brit. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2017. szept. 7. 17:41
 13/15 anonim ***** válasza:

Josera, Fitmin.


[link]

[link]

[link]


Ezek szerintem ár-érték arányban egész jók. A Real Nature, Acana, Orijen tényleg király tápok (hozzátenném még a Purizont és a Taste of the Wild-ot, illetve a Brit márka Brit Care vonala is király), de teljesen érthető, hogy négy kutya és két macska mellett nem tudod ezeket finanszírozni, én sem tudnám.

2017. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a Bosch-t lehagytam a leírásnál, de linket adtam hozzá. Ennél viszont nézd azért az összetevőket, az a típus, amit linkeltem, nem rossz, de van, ami úgy kezdődik, hogy "kukorica", az egy ragadozó állat, mint a kutya, esetében alapból kuka szerintem.
2017. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A Profine nagyon szuper táp, tökéletes választás, és a Petissimonál most tényleg NAGYON jó árban van. Ez fényévekkel jobb mint a Brit ez tény és a Joserát is magasan kenterbe veri. Sokkal drágább szokott lenni olyan 1000Ft/kg úgyhogy le kell rá csapni. :)

Még a Fitmint akartam ajánlani, de az nem ilyen jó!

2017. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!