Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet játszani a kutyával...

Mit lehet játszani a kutyával a lakásban?

Figyelt kérdés

Labda és társai nem érdeklik, nem tudja, mire valók.

Valami logikai játékra gondoltam, olyanra, amire hamar rájön, mert ha bonyolult, akkor hamar elveszti az érdeklődését. Olyat nem szeretnék, amikor a játékból kell kibányásznia a kaját, mert arra hamar ráunna, ha nem sikerül neki.


pl. olyat lehet vele játszani, hogy 3 pohár van, és valamelyik alá mindig kaját teszek, és ki kell találnia, hogy melyik alatt van. Ezt élvezné szerintetek?


Más ötleteket is szívesen fogadok!



2017. szept. 6. 16:28
 1/7 piriiiii ***** válasza:
Én el szoktam bújni előle néha.
2017. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát itt olyat nem lehet. :(
2017. szept. 6. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Klikkeres formálás. Kajakeresés, de nem 3 pohárral, mert az nagyon hamar unalmassá válik, hanem az egész szobában/lakásban, persze fokozatosan egyre nehezebb, az elején legyen nagyon könnyű.
2017. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kötélhúzás, plüssök, jutalomfalatadagoló-labda, birkózás, keresős játékok (elrejtesz a lakásban kis jutifalit, vagy a kedvenc játékát, azt meg kell keresnie) vagy pl törölközöbe csavarsz kutyakekszet, vagy egy jutifalit és azt meg kell szereznie (akár gyenge hurkot vagy csomót is köthetsz rá) stb


Nálunk ezek váltak be :)

2017. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

A pohár macerás, sokkal egyszerűbb ha az egyik tenyeredbe rejted a finomságot. Közvetlenebb játék is a kutyával.


A kaja elrejtése is jó poén csak készülj fel rá hogy ha nehezen elérhető helyre rakod akkor kaparni fog szóval tapéta és bútor ne legyen a közelben, vagy egyszerűen csak tedd könnyen elérhető helyekre.

2017. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször a labdáját szoktam eldugni neki úgy, hogy ne lássa hova és meg kell keresnie a lakásban.

Nem írtad milyen fajta kutyád van, az enyém stafford, imád húzni, így vagy kötélhúzást játszok még vele, vagy kerékpár külsőt húz, erre van az egyik szoba ajtókeret tetejébe fúrva egy akasztó (eredetileg szobai gyerekhintának lett odatéve :D ), arra kötöm rá a gumit, ő pedig felugrik és lóg rajta. Ezeket élvezi, minden mást inkább kint játszunk, mert alattunk is laknak.

2017. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rongyhúzás, labda.
2017. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!