Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan rendelitek netről a...

Honnan rendelitek netről a kutyatápot?

Figyelt kérdés

Szeretnék megbízható oldalról kutyatápot rendelni a kutyáimnak, mert gazdaságosabban jövök ki és jobb áron jobb minőségű eledelt vehetek. Joserára vagy Brit premiumra gondoltam.

Ki honnan rendel? Mennyire van megelégedve a minőséggel és a kiszállítással?



2017. szept. 10. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zooplus
2017. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is zooplus, happy cat és happy dog tápokat veszek tőlük rendszeresen, eddig mindig időben megjött, rendben volt a minőség, mennyiség, árral sincs gond.
2017. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zooplus, mert a Petissimohoz képest ott olcsóbb a Taste of the Wild. De a petissimo is jó oldal. Mindkettővel jó tapasztalatom van, rugalmasak, amikor utólag írok nekik, hogy ez meg ez lemaradt a rendelésről, szó nélkül kiegészítik a rendelésemet. A kiszállítással egyszer volt gondom, amikor a trans-o-flex hozta, azzal nem voltam megelégedve, de a gls, dpd teljesen jók, rugalmasak ők is, mindig felhívnak, amikor már itt vannak, felhozzák a lakásba, teljesen meg vagyok velük elégedve.
2017. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zooplusról sokszor rendeltem tápot és mást is. Petissimoról és a Dogshopról is. Mind a 3 megbízható volt gyorsan kihozták probléma nélkül.
2017. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én innét rendelek [link] teljesen megbízható, gyors, és talán olcsóbb is másoknál.
2017. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Innen: [link]


Olcsó, gyors.

2017. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ha 16:00 elött leadom a rendelést akkor mindig itt van a következő munkanap és az árait is kedvezőbbnek találtam mint a többit. Én Farmina N&D-vel etetek ami kevés webshopban elérhető viszont náluk van.

A 20 kg-os válltozat náluk 25000 Ft, a 12kg-os az Alphazoo üzeleteiben pedig 24000 Ft. Azért érezhető a különbség.

[link]

2017. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Petissimo.hu :)
2017. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedvencek.net, eddig mindig időben kihozták nekem, mostanába pedig az üzeltükbe kérem mert ott megőrzik ha nem tudok azonnal menni érte
2017. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rendelés előtt mindig ránézek árgépen és árukeresőn, hogy épp hol akciós a tápunk (Brit care - Dog show champion).

Sokszor rendeltem már így eledelportáról, emagról, kedvencek.netről.

Eledelportát kiemelném amiatt, mert hiper kedvesek és korrektek a vásárlóval. Kedvencek.neten verhetetlenül olcsó a literes lazacolaj, plusz küldenek ajándék rágórudakat. Emagon hihetetlen leárazások szoktak lenni, érdemes figyelgetni.

Végső soron pedig a leggazdaságosabb honlap szinte mindig az abczoo.hu. Külföldi áfával dolgoznak, ez határozza meg az árszabásukat.

Szóval nálam ez a négy a best. :)

Eddig egyik webáruházzal sem volt gondom, általában egy-két munkanapon belül érkezik is a megrendelt holmi (Petissimo, Tápfutár szintén ideális, volt már hozzájuk is szerencsém).

2017. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!