Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánljatok légyszi jó Pumi...

Ajánljatok légyszi jó Pumi kennelt! Nagyságrendileg mennyibe kerül egy jó helyről származó Pumi?

Figyelt kérdés
Az előző kérdésemre nem jött válasz, ezért fogalmaztam át. A Pumiworld kennel abszolút profinak tűnik, de mivel nagyon sok kutyát külföldre adnak el, tartok tőle, hogy embertelenül drágák. Mindenképpen szerződéssel, garanciával keresünk kutyát, tehát ha tudtok megfizethető de minőségi Pumikat, szóljatok légyszi!
2010. máj. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi számít megfizethetőnek nálad?

Szerintem aki fajtatiszta kutyát szeretne,az gyűjtsön pénzt úgy kb. 150 ezret (ez csak a kutya ára !!!!). Vannak itthon jó pumi kennelek, csak keresd fel őket.

2010. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pumi.lap.hu vagy hungária pumi klub szerintem érdeklődj több helyen, látogasd meg őket, és eldöntheted, hogy jó vagy rossz tenésztők.
2010. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, 1-150 belefér, de láttam már ilyen külföldre áruló tenyésztőnél 1000-1500 eurós kutyákat. Akik ennyire jónak tűnnek egy honlap alapján, azoknál tartok tőle, hogy méregdrágán adják azt az évi néhány kiskutyát.
2010. máj. 26. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pumiért nem kell 150 ezret vizetni. A mudival együtt nem egy felkapott fajta, nem úgy, mint pl egy yorki, ami rendes tenyésztőtől tényleg 150 ezer. Úgy tudom, ezek a fajták 40 ezer körül mozognak még ha jó helyen veszed akkor is.
2010. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!