Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire falánk kutya?

Ennyire falánk kutya?

Figyelt kérdés
Öt hónapos kutyám mindent megeszik. Bármilyen gyümölcs, nyers paprika, paradicson,száraz kenyér stb. Nagyon mohón eszik, és tényleg mindent. Soha ilyen kutyával még nem találkoztam. Vagy majd kinövi ezt? Van akinek szintén mindenevő kutyája van? Egyébként Brit Care táppal etetek, és kiegészítésnek kap párizsit, virslit. Arra is gondoltam, hogy esetleg nem elegendő amit adok neki?! Jó kondiban van.
2017. szept. 12. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen falánk volt kölyökkorban, majd kinövi.Én soha nem hittem volna hogy az én bélpoklos kölyök kutyám egyszer csak nem fog enni.Egész nyáron küzdöttem hogy egyen, mert a melegben nem akart.Minden rosszra gondoltam, hogy beteg..stb., de nem. Most hogy már lehűlt a levegő így eszik, de nem úgy mint kicsinek.
2017. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én labim is mindent megeszik és állandöan éhes, most 10 éves :)
2017. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Párizsit, virslit, ha lehet, ne adj neki! Tápanyag szinte nulla benne, viszont tele van nátriummal, ami megterheli a veséjét. Meg minden egyéb nem nekivaló dologgal (megjegyzem, embernek sem jó ilyeneket enni).

A jó kondiban van a Brit táptól, akkor nem kell mást adni mellé. Egy egészséges kutya sokkal többet tud és akar enni, mint amennyire szüksége lenne.

2017. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, zöldségeket meg gyümölcsöket szoktam dobálni neki, mást gyakorlatilag nem kap a tápon kívül, csak tudom, hogy mindent és mindig meg akar enni, folyton kunyerál, nagy mestere ennek a műfajnak, szerencsétlen labik sokszor ezért olyan kövérek, de én erős vagyok és nem hagyom magam, ezért is tartja olyan jól magát tízévesen is :)
2017. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!