Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van rá esély, hogy elvigyék a...

Van rá esély, hogy elvigyék a kiskutyákat?

Figyelt kérdés

Nem messze tőlünk egy néninek lefialt a keverék kutyája, 7 kiskutya lett fiúk, lányok vegyesen, arra gondoltam megpróbálok segíteni és felrakom őket a jófogásra, ezzel mondjuk magunkon is segítek, mert félek ,hogy előbb utóbb kóborogni fognak a környéken és annak nem igazán örülnék.Szerintetek van rá bármi esély,hogy elvigyék őket?

Egyébként nagyon cukik, az anyukájuk közepes termetü. Ha nem lenne már itthon egy kutyánk és három macsekunk lehet hoznék is egyet haza.


2017. szept. 14. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérhetsz segítséget menhelytől, állatvédőktől, hogy segítsenek hirdetni a kicsiket. Hátha úgy könyebben lesz gazdájuk vagy ideiglenes befogadójuk.
2017. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi.Remélem tényleg sikerül legalább néhányuknak gazdit találni.
2017. szept. 15. 07:52
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi.Erre nem is gondoltam, utánnanézek milyen szervezetek vannak a környéken akik esetleg tudnának segíteni.
2017. szept. 15. 07:56
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a hirdetést adtad fel végül? Elég sok minden stimmel csak azért kérdezem.

Hátha itt valakinek megtetszenek. :)

2017. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem ő adta fel, mert a hirdetésben szereplő kutyákat bedobták a nénihez, a kérdésben viszont az van, hogy nála születtek.
2017. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Pont én is láttam ezt a hirdetést. Én el tudom képzelni a kicsi ferdítést benne az érdeklődés felkeltése érdekében, így talán többen akarnak segíteni a kidobott kiskutyákon mint a felelőtlen néninél született kiskutyákon.
2017. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nem az én hirdetésem,ezek a kutyulik már kicsit nagyobbak, 2 hónaposak, egyébként hasonlitanak a képeken látható fekete kutyushoz.

Átmentem őket délután fotózni, de hál istennek a néni egyik közvetlen szomszédja is intézkedett, kettő kutyust, már ma elvittek, másik négyért pedig úgy néz ki jövő héten jönnek.Egynek pedig nekem sikerült gazdit találni az egyik barátnőm éppen most akart egy kutyust beszerezni a már meglévő mellé,megkérdeztem és elvisz egyet,nála biztos nagyon jó dolga lesz.

Úgyhogy úgy néz ki szerencsésen megoldódik a helyzet :)

2017. szept. 15. 20:47
 18/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2017. szept. 15. 20:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hír! Remélem az összes kölyöknek sikerül szerető gazdit szerezni :)
2017. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem,hogy tényleg elviszik őket a jövő héten, de hát biztos csak jönnek értük ha már megígérték.
2017. szept. 15. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!