Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyára nézve ez nem ártalmas?

A kutyára nézve ez nem ártalmas?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy nevetségesen néz ki és gondolom sosincs annyira lemozgatva amennyire egy huskynak szüksége lenne. Nem ártalmas a festés a bőrére, fülére? A fül belső fele van befestve ahol amúgy is érzékeny a bőr.

[link]

Vagy akár ennek: [link] ?



2017. szept. 14. 22:48
 1/4 anonim válasza:
Nem feltétlenül, de itt egy link, ahol ki van fejtve jobban: [link]
2017. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
A festék nem biztos hogy ártalmas neki, de a gazdája az számára. Miért kell egy kutyát befesteni meg idióta ruhába öltöztetni? Főleg ezt a fajtát, teljesen megaláza szegény kutyát.
2017. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak poén, nem kell mindjárt az állatvédőket hívni. A kutyára nézve nem ártalmas jobban, mint az, amikor a nők festik a hajukat. Azt meg nem tudom, honnan veszed, hogy nincs lemozgatva. Rá van írva? Megalázod a kutyát meg ilyen hülyeségek... Ez emberi fogalom, a kutyának fogalma sincs, hogy ő most éppen meg van alázva. Német juhászom van, egyszer poénból befestettük rózsaszínre a lábait, másik alkalommal meg kékre a körmeit. Nem lett depis, hogy ő most hű, de meg van alázva, örült, hogy vele foglalkozik mindenki. Amúgy meg rengeteget mozgatom, dolgozik rendszeresen, hiszen mentőkutya, a tenyésztője is dicséri, hogy milyen jól van tartva, látszik, hogy boldog. Ettől függetlenül lehet, hogy a husky tényleg nincs jól tartva, de ennyiből nem lehet megállapítani.
2017. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártalmas ezek teljesen ph semleges színezők,amik lekopnak egy idő után.


Kutyakozmetikus vagyok,szóval tudom.


Viszont én nem festek,nekem nem tetszik. De ettől függetlenül NEM ÁRTALMAS A KUTYÁRA NÉZVE!


Bár csak inkább festetnék a kutyáikat,mint hogy a csipából,szarból,hugyból kelljen némelyik szobakutyát kivakarni akin hemzsegnek a bolhák na az az állatkínzás,nem a festés!

2017. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!