Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog! Segítene valaki?

Német dog! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy német dog kislányom,a hó végén tölti a négy hónapot,jelenleg Royal Canin-nal etetem és most odáig jutottunk már,hogy nem hajlandó megenni!Szárazon már egyáltalán nem,ha teszek rá langyos vizet akkor is eszik belőle egy kicsit és ott hagyja.Sajnos vékonyabb is a kutyus az átlagnál,már nem tudok mit kitalálni,mellette kap rizst délutánonként hússal amit legtöbbször elfogyaszt,segítene valaki,hogy melyik táppal próbáljam meg helyettesíteni a Royált?

Hátha a táppal van a probléma!


2017. szept. 15. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Royal nem jó táp, az biztos. Én a Platinumot ajánlanám, vagy bármi hús alapú, gabonamenteset.
2017. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha rossz, ha nem a táp, a kutyád válogat. A főttet megeszi, hát nem bolond a szárazat is megenni. Ha soványnak tartod, akkor lehet, többet adsz neki a kelleténél.
2017. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor hadjam elötte,ha éhes csak megeszi?De megpróbálok tápot váltani,hátha...

Esetleg valaki tud ajánlani melyik jó ninőségü tápot adjam neki?

2017. szept. 15. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd előtte, hanem vedd el azonnal, ha nem eszi meg! És akár ikyenkor ki is maradhat egy etetés. Attól, ha mindig kint van előtte az étel, csak még rosszabb evő lesz.


Orvos egyébként látta? Teljesen egészséges?

2017. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze,hogy látta,hisz kéthetente hordjuk,mert a lábán kijött egy csomó,játék közbe ahogy megütötte és azt szívja le neki,ő is mondta kicsit soványka.

Amúgy az egészségével nincs gond szerencsére,meg ha épp nem alszik elég aktív.

Azért próbálom elötte hagyni,ha megéhezik így megeszi,mert ha még akkor sem eszik akkor....remélem ez csak egy kisidői állapot!

2017. szept. 15. 11:46
 6/10 A kérdező kommentje:
De a reggelit is ott hagyta,elraktam most délbe megpróbalom,ha nem kell neki,nem hagyom elötte!
2017. szept. 15. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

RC helyett valami jobb minőségű tápot adj neki, pl. Taste of the Wild, Real Nature.

Rizst, húst ne adj a táp mellé, ezért nem eszi meg a tápot - hiszen úgyis kap mást, ami jobban a fogára való. A rizsnek ráadásul semmi haszna, kivéve hasmenés kezelése esetén.

Vagy etetheted BARF étrend szerint is, ha a táp annyira nem jön be.

Az nem nagy baj, ha vékonyabb egy kicsit, az ízületeinek kimondottan jót tesz.

2017. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 15. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a baj, hogy adsz mellé főtt húst és rizst, ezért válogat. Viszont a RC nem éppen egy jó táp, és a minőségéhez képest aranyárban van. Helyette a Real Nature, Brit Care tápokat javaslom.
2017. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is sokat hallottam a Brit care-ról,ezek szerint az jobb mint a RC?
2017. szept. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!