Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen lehet kint a német juhász?

Télen lehet kint a német juhász?

Figyelt kérdés
Van egy német juhászom, és szeretném kint tartani télen.Van hőszigetelt, hőfüggönyös kutyaháza, amibe szalmát veszek.Nem fog kint fázni? Annyira ideges vagyok már most. Viharba be szoktuk engedni, de ha nincs akkor nem. Ez lenne az első tele, és 15 hónapos. Hány fokig bírják ezek a fajták? Nem megy tönkre az ízülete? Akinek ilyen fajta kutyája van várom a válaszát.Köszönöm szépen.
2017. szept. 9. 05:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha védett a háza nem lesz baj, ha kint közvetlenül a földön vagy betonon van csak akkor!

Tudom sajna milyen egy ízületes kutya öregségére, borzalom.

2017. szept. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szalmával bélelt kutyaházban semmi gond nem lesz vele
2017. szept. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kkszonom a valaszokat kicsit megnyugodtam!
2017. szept. 9. 07:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Wait... 15 hónaposan első tél?
2017. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tényleges elsőnél bevitték
2017. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ùgy az első,hogy kicsikènt bent volt,mert tavaly igen csak voltak -15 fokok,ìgy èrtettem azt hogy első.
2017. szept. 9. 10:56
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó hogy ha megint ilyen kemèny lesz a tèl,lehet estère behozzuk,csak fèlek hogy akkor meg meg fog fázni,ès az a baj hogy semmilyen melkèkèpületünk nincs ahol ne lenne olyan meleg mint bent nálunk.Bár picikènt se fázott meg ìgy. Nem tudom...bár ahogy megfigyeltem a telet jobban viselte mint a mostani nyarat.
2017. szept. 9. 11:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmibe baja nem lesz odakint, sőt, elárulom, olyan vastag bundát fog növeszteni, hogy bent a házban még inkább melege lesz!

Mi kutyánk is kinti kutya, nem akar egyáltalán bejönni, jobban érzi magát a mínusz fokokban!

2017. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Most mèg annyira nincs bundája, levedlette nyár elejèn lehet ezèrt aggódok. Meg azèrt is mert èn már estènkènt ès hajnalban fázok.
2017. szept. 9. 11:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy lehet. Nagyapám rendőr volt és német juhász kiképzéssel foglalkozott. A kutyák helye mindig kint volt.
2017. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!