Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
11 éves skót juhász és németjuhász keverék szuka. 2 éve lett ivartalanítva, méhgyulladás miatt. Viszont az utóbbi pár napban kedvtelen lett, nehezen kel fel, furán jár a két hátsó lábával, illetve a hátul a farka alatt gennyedzik, ami picit véres, illetve hátul már nem olyan tiszta, és erős szagot is áraszt. Eszik, iszik gond nélkül mint eddig. Dokihoz max hétfőn tudjuk vinni, mert korábban nincs. Mire gondoltok?
2017. szept. 16. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból nekem bűzmirigy problémának tűnik. A gennyedző véres dudor bűzmirigy sipoly lehet. A doki ki fogja tisztítani, és ír fel rá kenőcsöt. Elég macerás dolog, és nem is gyógyul túl gyorsan.
2017. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ebből ha lassan is, de ki lehet gyógyulni?
2017. szept. 16. 20:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek is volt hasonló tünete, neki a bűzmirigye gyulladt be, illetve mellette keletkezett egy tályog.

Nagyon fájdalmas dolog, adj neki egy fél Algopyrint éjszakára.

Egyébként mindenütt van hétvégén is állatorvosi ügyelet.

2017. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ki fog gyógyulni, de ez állatorvos nélkül nem megy.
2017. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos egy nagyon kicsi faluban élünk messze mindentől. :/
2017. szept. 16. 20:18
 6/13 anonim válasza:
Nem mondom biztosra,de lehet a bűzmirigye telt fel szegénynek.Nem vagyok állatorvavos,nem értek annyira hozzá,nekünk 4 kutyánk van,egy kis tapasztalattal rendelkezem.
2017. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, meggyógyul, csak lassan. De orvos mindenképpen kell hozzá, minél előbb! Betadinos vattával áttörölhetnéd neki, ha hagyja.
2017. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én is egy kicsi faluban élek messze mindentől, de ha az állatom beteg, irány az ügyelet.

Amikor nem volt kocsink, akkor fizettem a fuvarért.

Melyik megyében élsz?

2017. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

... de mindegy is!

Itt megtalálod (oldalt) a megyétekben működő ügyeletes orvosokat:


[link]

2017. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Messze van tőlünk nagyon, és nem tudjuk bevinni. :/ Hétfőn tudjuk vinni délután. Mennyire fog neki fájni amikor kinyomják?
2017. szept. 16. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!